• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תוך דקות: ירי ברהט, אדם נורה למוות בצומת להבים, מהומה בסורוקה

ערב לא שקט בנגב: מוקדם יותר נורה שודד מהפזורה במהלך עימות אלים בקריית גת וכעת - קטטה אלימה ברהט והרוג מירי שפונה מאיזור צומת להבים

מהומה בכניסה לסורוקה (צילום: טלגרם ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

ערב אלים ביותר בנגב: תושב לקיה כבן 18 נורה למוות בצומת להבים, ברהט קטטת ירי אלימה ומוקדן יותר, שודד מהפזורה נורה בעימות אלים מול שוטרים במהלך ניסיון שוד חנות תכשיטים בקריית גת. כוחות רבים של משטרה הוזרמו לכניסה לחדר המיון בסורוקה, שם מתגודדים עשרות ומתמעתים עם השוטרים. במשטרה נחושים למנוע את הפרות הסדר והירי באיזור בית החולים. בשל האירועים, הועלתה הערב הכוננות בבאר שבע.

וידאו: אמבולנסים ברהט, התגודדות בכניסה לסורוקה (צילומים: ללא קרדיט, עמאר אסדי בטלגראם, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מוקדם יותר, אירע עימות אלים בין כנופיית שודדים מהפזורה, לבין כוח שוטרים שניסה למנוע שוד אלים של חנות תכשיטים בקריית גת. השודדים התעמתו עם גוח ימ''מ ושוטרים ממרחב הנגב שהוזעקו לאירוע.

כמה דקות לאחר מכן, משטרת ישראל עצרה שני חשודים במעורבות בקטטה מלווה בירי בשכונה 8 ברהט. נעצרו 2 חשודים.

סמוך לשעה 20:00 התקבל דיווח על  פצוע ירי אשר פונה  מגשר להבים לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה. נודע כי מדובר תושב לקיה כבן 18, אשר נורה למוות.

מסורוקה נמסר כי לחדר הטראומה בסורוקה הגיע בן 18 ללא רוח חיים כתוצאה מירי.

אורטל פרלמן שמואלי וג׳ולי קייט מראשי הפורום לקידום הנגב בתגובה למהומות בבית החולים סורוקה ובאזור הדרום : "ירי, הרוגים ומהומות בבית החולים סורוקה אינם יכולים להפוך לשגרת חיינו. על הממשלה להתערב בדחיפות ולהכריז על מצב חירום בנגב. אנחנו מאבדים את הבית".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load