• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

עמותת שמחה לילד: המתנדבים שעושים טוב מכל הלב

'שמחה לילד' הוקמה בשנת 2004 בכדי לתת מענה לילדים החולים במחלות כרוניות ו/או עם מוגבלויות חמורות, אך ללא פגיעה קוגניטיבית. העשייה בעמותה הינה ייחודית בתחומה, והיא מתמחה בליווי והכוונה לקידום לקראת חיים

צילום: באדיבות עמותת שמחה לילד / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מכל הלב, עם כל הלב - למען לראות ילדים שמחים. הפנינג חנוכה הוא רק אחת מפעילויות רבות שעורכת עמותת ''שמחה לילד'' בסניף הבאר שבעי שלה. באירוע המשמח נכחו ח''כ  יו''ר ועדת הבריאות בכנסת עירית סילמן, סגן ראש עיריית באר שבע הרב גדי מאזוז, מנכ''ל חברת כיוונים שלומי נומה, מנכ''ל העמותה אדי קלרמן וכמובן הורים וילדים. 

"שמחה לילד" הוקמה בשנת 2004 בכדי לתת מענה לילדים החולים במחלות כרוניות ו/או עם מוגבלויות חמורות, אך ללא פגיעה קוגניטיבית. העשייה בעמותה הינה ייחודית בתחומה, והיא מתמחה בליווי והכוונה לקידום לקראת חיים עצמאיים, ומתרכזת בבניית תכנית מותאמת אישית לכל חניך בדגש על פיתוח החוסן האישי ומתן כלים חברתיים ורגשיים.

וידאו: פעילות עמותת שמחה לילד (צילום באדיבות העמותה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')
​​​​​​​

הפעילות במרחב הדרומי התחילה את דרכה לפני כשלוש שנים עם הקמת התשתית הארגונית- גיוס צוות ניהולי, איתור חניכים העונים לפרופיל העמותה ואיתור חונכים מתאימים.

צילום: באדיבות עמותת שמחה לילד / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בשנה שעברה החלה העבודה עם החניכים עצמם, וכעת העמותה בבאר שבע בעיצומה של שנת הפעילות השנייה. הסניף מונה ארבע קבוצות עם 53 חניכים המגיעים מאשקלון ועד מצפה רמון ומכל ערי הדרום: אופקים, נתיבות, באר שבע ועוד.

צילום: באדיבות עמותת שמחה לילד / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

''אנחנו פעילים בסורוקה באר שבע, אסותא אשדוד ובקרוב עתידים להתחיל פעילות בבית חולים ברזילי באשקלון'', מסבירים בעמותה. ''דרך הפעילות בבתי החולים אנחנו מאתרים ילדים רבים הזקוקים לליווי הקבוע שלנו בסניפים''.

צילום: באדיבות עמותת שמחה לילד / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

בין מטרות העמותה: פיתוח תרבות פנאי מקדמת, יצירת מרחב חברתי, מתן שוויון הזדמנויות לפעילות חוץ ועוד. תהליך קידום מותאם אישית לקראת חיים עצמאיים, בדגש על החוזקות, הכישורים ופיתוח האישיות של החניך. ליווי מקצועי של אנשי טיפול למען רווחתם הנפשית של החניכים והמתנדבים. ליווי, תמיכה וייעוץ למשפחות תיווך, הנגשה והכוונה בכל הנוגע למיצוי זכויות ומתן שירותים.

ביום ראשון הקרוב ייפתח מסע גיוס המונים, אשר יאפשר לסניף הבאר שבעי לשמח עוד ילדים. למעוניינים לתרום הינה הקישור:

https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/64347
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load