• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

זה החשוד בהפצת איידס ועבירות מין, חקירת המשטרה מסתעפת

בצעד חריג, התיר בית המשפט לפרסם את שמו ותמונתו של תושב דימונה, אשר חשוד בהפצץ מחלת האיידס וביצוע עבירות מין בנשים במצוקה. מהחקירה עולה חשש, כי הוא פגע בקורבנות נוספים

החשוד, דקל ששונקר (צילום: משטרת ישראל)

בית המשפט התיר לפרסם כי דקל ששונקר, בן 31, הוא החשוד בהפצת מחלה ועבירות מין. צוות החקירה המיוחד שהוקם במרחב לכיש החל להפעיל קו טלפון שמספרו 053-4918183. במשטרה  קוראים למתלוננות או מתלוננים נוספים ליצור קשר, ולהגיע להגיש תלונתם.

שלשום פרסמה משטרת ישראל כי מתנהלת חקירה שעניינה חשד לעבירות מין כלפי נשים והפצת מחלת האיידס על ידי תושב דימונה כבן 31. כעת מתברר כי חקירת המשטרה ממשיכה להסתעף לאור פניות ותלונות נוספות שהתקבלו במשטרה. 

מפקד מרחב לכיש נצ"מ ברק מרדכי, החליט בהערכת מצב מיוחדת שנערכה שלשום, על הקמת צוות חקירה מיוחד (צח"מ) שילווה את המתלוננות יחד עם גורמי מקצוע נוספים, וינהל את החקירה במטרה להביא את החשוד לדין בגין העבירות המיוחסות לו.

מחקירת המשטרה עולה חשד שישנן נשים נוספות מאזורים שונים ברחבי הארץ, שנפגעו על ידי החשוד שפעל בדפוס פעולה דומה לאורך החודשים האחרונים ופרסם פוסטים באמצעות פרופילים פיקטיביים ברשת החברתית, בהם באמתלות שונות מחפש ליצור קשר עם נשים, תוך שמכוון עפ"י החשד לנשים בעלות מצב סוציואקונומי נמוך.

לאחר יצירת הקשר הראשוני, פיתה על פי החשד את אותן נשים למפגשים עמו בעבור תשלום עבור שירותיהן, ובשלב זה כאמור נהג לבצע בהן את העבירות.

בדיון הארכת מעצרו שנערך בבימ"ש השלום, נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה, והתיר לפרסם את פרטיו ותמונתו של החשוד, דקל ששונקר כבן 31, וזאת במטרה להגיע לנשים או גברים נוספים שנפלו קורבן למעשיו של החשוד.

כמו כן, בית המשפט האריך את מעצרו של החשוד עד ליום ראשון הקרוב.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ ​​​​​​​​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load