• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מרכז שיטור קהילתי, מונגש לכבדי שמיעה, נחנך ביישוב אלסייד

במרכז השיטור הקהילתי יהיה נוכח שוטר, הדובר את שפת הסימנים - ככל הנראה נקודת השיטור הקהילתית הראשון בעולם המונגשת לשפת הסימנים בערבית

צילום: משטרת ישראל

מרכז שיטור קהילתי,ראשון מסוגו במחוז הדרומי של משטרת ישראל, המונגש לבעלי מוגבלויות של חרשות וכבדות שמיעה, ואשר מופעל על ידי שוטר הדובר את שפת הסימנים, נחנך בטקס חגיגי בישוב אלסייד.

כחלק מהנגשת שירותי המשטרה במגזר הבדואי נחנך היום בטקס חגיגי במעמד מפקד מרחב נגב, תת ניצב נחשון נגלר, סלאמה אל אטראש ראש מועצת אל קסום ונכבדי היישוב, מרכז שיטור קהילתי ביישוב אלסייד.

מדובר במרכז שיטור קהילתי יחיד מסוגו המונגש לבעלי מוגבלויות חרשות וכבדות שמיעה והוצב בו שוטר הדובר את שפת הסימנים וזאת לאור אפיון צרכי היישוב בו קהילה גדולה של בעלי מוגבלויות אלו וככל הנראה המקום הראשון בעולם שבו מונגש שיטור קהילתי התואם את צרכי האוכלוסיה הערבית בעלי מוגבלות זו.

משטרת ישראל רואה חשיבות עצומה בשילוב אנשים עם מוגבלויות בארגון , שיפור ההנגשה במתקני המשטרה ושמה דגש על תהליכי שיטור וחקירה מותאמים לאנשים עם מוגבלויות תוך כדי חיזוק האמון במשטרת ישראל.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ 

תגובות

End of content

No more pages to load