• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

האם קבלנים מבאר שבע והנגב ישולבו בהקמת קריית התקשוב?

''יש כאן עסקים וקבלנים מצויינים, אין סיבה שחלק מהפעולות העסקיות שאנו מבצעים לא יבוצעו על ידי עסקים בנגב'': האם קריית התקשוב תספק עבודה לקבלנים מהנגב?

צילום: סיון שחור ענבה / לע''מ

עשרות עסקים השתתפו במפגש "בוקר עסקי" של מיזם "ביזבנגב" שקיימו מנהל מעבר צה"ל דרומה במשרד הביטחון והרשות לפיתוח הנגב, כחלק מהקמת קריית התקשוב הדיגיטלית בנגב.

בוקר לאחר החתימה על הקמת קריית המודיעין, התקיים מפגש "בוקר עסקי" במשרדי מנהל המעבר דרומה של משרד הביטחון בפארק ההייטק 'גב-ים נגב' לטובת השלב הבא של העבודות להקמת קריית התקשוב הדיגיטלית של צה"ל. במפגש השתתפו עשרות בעלי עסקים מהדרום, במגוון תחומים: בניה, קבלני חשמל, קבלני צבע  קבלני אינסטלציה, ספקי רכש ועוד. בעלי העסקים שמעו מצד זכייניות הפרוייקט, חברת שיכון ובינוי ואפריקה ישראל, על הצרכים בהקמת קריית התקשוב, לשאול שאלות ולהציע עצמם כספקי שירות בפרוייקט.

המפגש נערך בהובלתם של הרשות לפיתוח הנגב ומנהל המעבר דרומה ומטעם חברת שיכון ובינוי ואפריקה ישראל, מתקיים  במסגרת המיזם המצליח "ביזבנגב", שעד כה הוביל מספר כנסים מוצלחים לשילוב הספקים מהנגב במערך ההקמה של קריית התקשוב.

מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, משה מור יוסף : "פרוייקט קריית התקשוב הדיגיטלית של צה"ל בנגב, הינו פרוייקט משמעותי בשלל תחומי החיים ובפרט עבור הכלכלה המקומית, לשלבים אלו של הפרוייקט ישנה משמעות רבה עבור הקבלנים וספקי השירות המקומיים. כנסים מסוג זה הינם הדרך המהירה והבטוחה ביותר להנגיש את העבודות הגדולות שמגיעות אלינו באמצעות זכייני משרד הבטחון לטובי הספקים שפועלים בנגב''.

ראש מנהל המעבר דרומה במשרד הביטחון תא"ל מיל' איציק כהן: "מספיק להביט על פרוייקט עיר הבה"דים אשר מתוך 18 קבלני הפרוייקט 10 מתוכם קבלני הנגב. נמשיך לפעול כדי לראות יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים משתלבים בהקמה ובתפעול של קריית התקשוב".

מנכ"ל קריית התקשוב מטעם הזכיינית חברת "שיכון ובינוי" שמוליק שי אמר בכנס כי שלב עבודות הקרקע מתקרב לסיומו ובקרוב יחלו לצוץ מעל פני השטח כ-20 מבנים בגדלים שונים, בהם יפעלו יחידות התקשוב והסייבר, חיל האוויר וכן פיקוד הדרום ועוד יחידות רלוונטיות.

לדברי שי, "יש כאן עסקים וקבלנים מצויינים, אין סיבה שחלק מהפעולות העסקיות שאנו מבצעים לא יבוצעו על ידי עסקים בנגב. לפנינו אתגרי הבניה והקמה בדרך להקמת קריית התקשוב ונשמח אם נמצא יזמים וקבלנים שיוכלו להצטרף אלינו למשימה הלאומית החשובה, תוך שמירה והקפדה על איכות הפרוייקט." מדובר בפרוייקט ענק בהשקעה כוללת של מעל מיליארדי שקלים שבסיומו ישרתו במתחמי קריית התיקשוב כ-6500 חיילות וחיילים ממקצועות שונים.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ 

תגובות

End of content

No more pages to load