• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חשד: תושב דימונה פיתה נשים במצוקה ברשת חברתית והדביק אותן באיידס

על פי החשד, האיש פיתה נשים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך במצוקה כלכלית, הציע לשלם עבור מין, סיפק להן סמים וביצע בהן עבירות מין, כשהוא יודע שהוא נשא איידס

צילום הדמיה: Image by Pexels / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

משטרת ישראל עצרה הלילה (בין שלישי לרביעי) לחקירה גבר כבן 31, תושב דימונה, בחשד שבמהלך החודשים האחרונים ניצל נשים שהכיר ברשת החברתית וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת תוך חשד להפצת מחלת האיידס.

בעקבות שתי תלונות שהוגשו שלשום במשטרת ישראל על ידי נשים מדרום הארץ נפתחה חקירה סמויה כנגד גבר תושב דימונה כבן 31. מהתלונות עלה כי הן הכירו את החשוד באמצעות פוסטים אותם פירסם ברשת החברתית, ובזמן שנפגשו עמו, על פי החשד סיפק להן סמים מסוכנים וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת בזמן שהוא נושא את מחלת האיידס. אתמול עם המעבר לחקירה גלויה עצרו את החשוד והעבירו אותו לחקירה בתחנת המשטרה באשדוד.

במהלך החקירה הסמויה נחשף דפוס פעולתו של החשוד, בו במהלך החודשים האחרונים פרסם פוסטים באמצעות פרופילים פיקטיביים ברשת החברתית, בהם באמתלות שונות מחפש ליצור קשר עם נשים, תוך שמכוון עפ"י החשד לנשים בעלות מצב סוציואקונומי נמוך.

לאחר יצירת הקשר הראשוני, פיתה עפ"י החשד את אותן נשים למפגשים עמו בעבור תשלום עבור שירותיהן, ובשלב זה כאמור נהג לבצע בהן את העבירות. היום, רביעי, תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבימ"ש השלום באשקלון.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com‬ 

תגובות

End of content

No more pages to load