• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תוך ערב אחד: 2 נשים הוטרדו בב''ש, חשודים מערערה וחורה נעצרו

עיר לא בטוחה לנשים? בהפרש זמנים קצר, הוטרדו 2 נשים בבאר שבע - אחת בעיר העתיקה, אחרת סמוך למרכז מסחרי. תושב חורה ושני תושבי ערערה נעצרו

צילום הדמיה: דני בלר

שני אירועי הטרדה של נשים בערב אחד בבאר שבע: אתמול, שלישי,במהלך פעילות לוחמי מג"ב מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע בתחנת דלק ברח' קק"ל ניגשה אל השוטרים צעירה ודיווחה להם כי מעט קודם להגעתם בן מיעוטים פתח את דלת רכבה, נכנס אליו והחל להטריד אותה בשאלות אינטימיות. צוות לוחמי מג"ב החל בסריקות רגליות וביצע מעצרו של חשוד העונה לתיאור, תושב חורה כבן 20.

באירוע נוסף קיבלו לוחמי יס"מ נגב מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע דיווח מבחורה כי היא חושדת ששני בני מיעוטים עוקבים אחר רכבה בנסיעתה מכיוון מרכז מסחרי ברחוב החיטה ועד הגעתה לביתה, שם קראו לה: ''תבואי למטה מה יש לך להפסיד''. 

בסריקות אותרו ונעצרו שני חשודים העונים לתיאור, כבני 25 תושבי ערערה בנגב

בנוסף, עלה ברשתות החברתיות סרטון, בו רעול פנים ברכב נוסע אחורנית ופונה לאישה שהולכת ברחוב, אומר לה ''הכל בסדר חמודה? נתראה מחר'' ואחרי זה ממלמל בערבית וצוחק. לטענת משתפי הסרטון ברשתות חברתיות, מדובר באירוע בב''ש, מהזמן האחרון.

וידאו: סרטון שהופץ ברשתות חברתיות, המתעד הטרדה של אישה, לטענת המפרסמים בעיר באר שבע (רשתות חברתיות / ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


​​​​​​​
כזכור, ברנז'ה NEWS היה האתר הראשון לדווח בלעדית, על תופעת ההטרדות בבאר שבע, במיוחד ליד אוניברסיטת בן גוריון. סטודנטיות שחששו לחזור לביתן כי חוו הטרדות בעלות אופי מיני, היו מזמינות מוניות לנסיעות קצרות, מהקמפוס לשכונות. התופעה תחילה הוכחשה על ידי הרשויות, אך שנה לאחר מכן התברר כי אירעו מאות מקרים.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: branzanews.br7@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load