• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תלמידי 5 יח' מתמטיקה מרהט - ביקרו באוני' בן גוריון

התלמידים, משכבת י"ב- בתוכנית "מומנטום" מרהט, נפגשו עם נשיא האוניברסיטה פרופ' דניאל חיימוביץ וסגני הנשיא ג'ף קיי ופרופ' סראב אבו רביע קווידר

צילום: שי שמואלי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

עשרות רבות מתלמידי תוכנית מומנטום מרהט ביקרו באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ונפגשו עם נשיא האוניברסיטה פרופ' דניאל חיימוביץ וסגני הנשיא ג'ף קיי ופרופ' סראב אבו רביע קווידר.

התלמידים ביקרו במעבדות המרכז לננוטכנולוגיה, במעבדות מכוניות המרוץ ופגשו סטודנטים במחלקה למדעי המחשב.
תוכנית מומנטום מופעלת בכל תיכוני רהט  משנת 2019 כאג"ח חברתי ייחודי שמטרתו הגדלה ניכרת של תלמידים המסיימים בהצלחה את הבגרות ב 5 ו-4 יחידות לימוד במתמטיקה ו-5 יח"ל בעברית, ומימוש חזון של השתלבות מיטבית שלהם בחברה הישראלית, בהשכלה הגבוהה ותעסוקה ראויה. 

התוכנית מיועדת לתלמידים משבעת בתי הספר התיכוניים ברהט ופועלת עם כ-1,200 מהם, החל מסוף כיתה ט' ועד לסיום הבגרויות לאחר כיתה י"ב.

אודי ענפי, מוביל התוכנית מטעם SFI אמר כי "היום אנו נמצאים עם התלמידים הוותיקים בכיתה י"ב,  המצויים בשנה השלישית של התוכנית שכבר עמדו בהצלחה בבחינות הבגרות המתקיימות בסוף כיתה י"א.  אנו מאמינים כי בקרוב יתפרסמו תוצאות ראשונות שיעידו על הצלחת התוכנית".

התוכנית נוסדה על ידי SFI -SOCIAL FINANCE ISRAEL , בשיתוף עם משרד החינוך, עיריית רהט ובית יציב, ואנו מצויים בתחילתה של תכנית המשך- שנוצרה בשותפות בין S.F.I.  לאוניברסיטת בן-גוריון.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load