• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סיגלוביץ' ביקר בב''ש, הודה כי הפתרון לפשיעה בעיר לא יהיה מיידי

סגן השר לביטחון פנים יובל סיגלוביץ' הגיע לבאר שבע ונפגש עם הנהלת סורוקה ואנשי עיריית ב''ש. ''קיים פער גדול בין הצרכים ובין היכולת לממש אותם בלוחות זמנים קצרים'', אמר על אובדן הביטחון של תושבי העיר

קטטה אלימה בסורוקה (צילום: רשתות חברתיות), סגן השר סיגלוביץ בסורוקה (צילום: דוברות סגן השר)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

סגן השר לביטחון פנים ח"כ יואב סיגלוביץ הגיע אתמול (חמישי) לבאר שבע  וקיים מספר פגישות בנושא הביטחון האישי של תושבי העיר, על רקע התגברות אירועי פשיעה ואלימות קשה.  ''נושא הביטחון האישי הוא הנושא המרכזי כאשר מדובר על פיתוח ואיכות חיים, ביטחון אישי הינו חלק מהביטחון הלאומי ובוודאי חלק מהביטחון שחייב להיות לכל אזרח במדינת ישראל'', אמר סגן השר.

''זו מקודת המוצא המשותפת שיש לפתח בעיר באר שבע ובודאי כמטרופולין של אזור הדרום. קיים פער גדול בין הצרכים ובין היכולת לממש אותם בלוחות זמנים קצרים. ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', מחויב לחלוטין לסייע במציאת פתרונות יצירתיים לשפר את  ביטחון תושבי העיר''. ''עלו מספר סוגיות בנושאים שיש לבחון לעומק ובמהירות על מנת לייצר שינוי, סיכמנו שניפגש בקרוב על מנת לקדם נושאים משותפים אלו", אמר סגן השר סיגלוביץ.

וידאו: קטטות בסורוקה בשנים האחרונות / ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'


בבית החולים סורוקה פגש סגן השר את ד"ר שלומי קודש מנהל בית. החולים ואת מנהל חדר המיון ד"ר דן שוורצפוקס. השניים תיארו בפני סיגלוביץ' את המציאות היום יומית שאיתה מתמודדים סגל בית החולים ומאבטחיו. אתמול, חמישי, היו התרעות כי הקטטה האלימה ברהט, במהלכה נדקרו 3 גברים, תגלוש לתוך העיר באר שבע, כאש הפצועים יובארו לבית החולים, בדומה לאירוע האלים האחרון, בו מתפרעים פתחו באש, ידו אבנים ופגעו בחדר המיון, שהפסיק פעולתו לדקות ארוכות, מצב חסר תקדים.

"בית החולים הוא סמל לשויון ודו קיום ,סמל למקום שבו אזרחים באים לטיפול ולהחלמה וככזה יש לשמור עליו ביתר שאת", הדגיש קודש. מאוחר יותר בשכונת רמות, פגש סיגלוביץ את  אנשי יש עתיד ,ח"כ יסמין פרידמן ,יעל זילברמן ,וחבר מועצת העיר צח ברק וקבוצה מתושבי השכונה  מתנדבי משמר השכונות והתנהל שיח פתוח על מצב הביטחון בעיר .

"המחויבות העליונה של הממשלה היא לחזק את הביטחון האישי,והממשלה מחויבת לשינוי זה וזהו אחד משלושת היעדים המרכזיים של הממשלה",  אמר סגן השר לנוכחים.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load