• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו - מפקד המחוז במשטרה: ''נבוא חשבון עם משתתפי הקטטה בסורוקה''

יממה אחרי הקטטה האלימה בסורוקה, נמשכים מעצרי החשודים באירוע החמור, שכלל ירי מנשק חי, דקירות וידוי אבנים

מפקד המחוז הדרומי במשטרה, ניצב פרץ עמר, בתדרוך עם השוטרים (צילום: משטרת ישראל)

''זהו אירוע חמור המהווה חציית קווים ואנו נבוא חשבון עם כלל החשודים שהיו מעורבים בקטטה ההמונית אתמול בבית החולים סורוקה'', אמר היום, שני, מפקד המחוז במשטרה, ניצב פרץ עמר, בהערכת מצב מיוחדת אותה קיים היום בעקבות אירוע הקטטה מאמש.

מאז אתמול בערב, עת התקבל במשטרה הדיווח אודות קטטה אלימה ורבת משתתפים בבית חולים סורוקה, פעלו לוחמי ושוטרי משטרת ישראל להביא למעצרם של כלל המעורבים והיום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם.

וידאו: תדרוך מפקד המחוז הדרומי במשטרה, ניצב פרץ עמר (צילומים: דוברות המשטרה, סרטוני רשת ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי בעיף 27 א' - עריכה: דני בלר)
​​​​​​​
​​​​​​​

סכסוך בין שני פלגים מהפזורה הבדואית התפתח לכדי קטטה המונית, בעת שאלה נפגשו באקראי בבית החולים סורוקה. מיד עם קבלת הדיווח הוזרמו למקום כוחות גדולים של לוחמי יס״מ, יחידת האופנועים של המחוז הדרומי וחוקרי זירה, בפיקוד מפקד תחנת באר שבע נצ״מ טירן יהוד.

עם סיום פעילות המשטרה, נעצרו 22 חשודים אשר הועברו לחקירה והיום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם. במהלך הפעילות נתפסה במקום סכין ומוצגים נוספים. הבוקר התקיימו הדיונים בבקשות להארכת המעצר של כלל החשודים.

''אנו נמשיך בפעילות משותפת עם ראשי הערים והמועצות בדרום להשבת תחושת הביטחון. תהליכי עבודה סדורים לצד נוכחות משטרתית אינטנסיבית וקהילה מונעת פשיעה יביאו לשינוי. ציין מפקד המחוז, ניצב פרץ, הערב בשיחתו עם השוטרים והלוחמים'', ציין מפקד המחוז במשטרה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load