• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הרוג בפיצוץ בשכונה ו' החדשה: מונה צוות חקירה מיוחד

המשטרה מינתה צוות חקירה מיוחד לנסיבות הפיצוץ ברח' שטיינברג ומדוע ההרוג, שזהותו אינה ידועה, נשא את הפריט שהתפוצץ וגרם למותו. הבוקר שישי: דיירי השכונה מזועזעים - ורוצים תשובות למה זה קרה ליד ביתם

זירת האירןע. צילום: דוברות המשטרה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

פיצוץ  ברחוב שטיינברג יהודה, בשכונה ו' החדשה בבאר שבע והרוג כבן 30. שוטרים שהגיעו למקום מצאו גבר, שזהותו אינה ידועה עד כה, בוקר שישי, אשר נפגע על פי גורמי רפואה באורח אנוש ואחרי מספר דקות נקבע מותו.  צוות חקירה מיוחד מונה לבדוק את האירוע. 

צוותי מד''א בזירת האירוע (צילום: תיעוד מבצעי מד''א)


הפיצוץ, ככל הנראה מרימון,  מתרחש בתקופה מתוחה מאוד בבאר שבע, על רקע גל פשיעה, שגרם לעיריית באר שבע להטיל על תושבי העיר היטל ביטחון, על מנת לממן שמירה ואבטחה בנוסף לאלה המוענקות על ידי המשטרה. האירוע  שנסיבותיו טרם התבררו, מוסיף לתחושה הלא טובה של תושבי באר שבע, באשר לביטחונם. 

וידאו: הזירה ברחוב שטיינברג - סגן ניצב שי אבוקסיס - סגן מפקד תחנת באר שבע (צילום: דוברות המשטרה)
​​​​​​​


לדברי שכנים, ההרוג נשא פריט בידיו, ככל הנראה רימון, שהתפוצץ בידיו וגרם למותו. מידע זה הוא של דיירים באיזור וטרם אושר או הוכחש על ידי המשטרה. במשטרה מנסים להבין מה התכוון לעשות המנוח בפריט והאם התכוון להתשמש בו או למסור אותו לאחר.

ההודעה התקבלה במשטרה סמוך לשעה 24:00: שכנים דיווחו אודות שמיעת קול נפץ באזור רחוב יהודה שטיינברג בבאר שבע. שוטרים הגיעו למקום, פתחו בסריקות ואיתרו גבר פצוע מוטל ברחוב.  גורמי רפואה קבעו את מותו.

וידאו: חובש בכיר במד''א, אדיר ביתן, שמתגורר בקרבת מקום (צילום: תיעוד מבצעי מד''א)

שוטרי תחנת באר שבע, חוקרי זירת עבירה (מז"פ) וחוקרי מעבדת חבלה החלו באיסוף הממצאים. בתם הערכת מצב שערך במקום סגן מפקד מרחב נגב, ניצב משנה אייל אזולאי, הוטלה החקירה על ימ"ר (יחידה מרכזית) נגב.

וידאו: זירת האירוע ברחוב שטיינברג (צילום: דוברות מד''א)​​​​​​​

 חובשים ופראמדיקים של מד"א, העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קובעים את מותו של גבר כבן 30 . 

חובש בכיר במד"א, אדיר ביתן, סיפר: "אני מתגורר בסמוך, מייד לאחר ששמעתי פיצוץ עז רצתי למקום, ראיתי גבר כבן 30 שוכב מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה, הענקנו טיפול לו טיפול רפואי וביצענו פעולות מתקדמות וממושכות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

שכנים המתגוררים ברחוב מקביל סיפרו לברנז'ה NEWS: ''התכוננו ללכת לישון - ופתאום נשמע קול אדיר. כל הבית זז. חשנו שהיה פיגוע או שנפלה רקטה. נכנסנו הביתה למקום מוגן ואז שמענו סירנות של משטרה ומד''א. זה נשמע חזק מאוד. לידנו ישבו אנשים בגינה ונתקפו הלם כמונו''.

רחוב שטיינברג הוא רחוב פנימי, המקביל לרחוב האצ''ל, שלאורכו בעיקר בתי קרקע. מדובר בשכונה שקטה, שלא ידעה אירועים פליליים, בטח לא כזה כפי שאירע אתמול. מיכאל, אחד הדיירים ברחוב מקביל, אומר הבוקר, שישי, כי האירוע מפחיד: ''אם זה היה מתרחש כמה שעות קודם לכן, במקום ההוא, זה יכול היה להיגמר מאוד רע. אנשים הולכים בלילות חמישי למאפיה, אין שום סיבה שזה יקרה כאן. השכונה הזאת שקטה והאירוע אתמול מפחיד. זה קרה ברחוב, זה יכול היה לקרות בתוך בית או בחדר מדרגות''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load