• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד בן 47 מב''ש: פרץ למכוניות בשכונת רמות

לשכת תביעות נגב הגישה כתב אישום נגד רותם מאיר, בן 47, מבאר שבע, אשר ב-3 הזדמנויות שונות פרץ לכלי רכב וגנב מתוכם פריטים. תיעוד מצלמות אבטחה מהשכונה, בו נראה החשוד, פורסם לראשונה בברנז'ה NEWS

תיעוד מצלמת האבטחה של הנאשם (צילום ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

כתב אישום נגד רותם מאיר, בן 47, מבאר שבע - על כי ב-3 הזדמנויות שונות פרץ לכלי רכב בשכונת רמות ב' בבאר שבע, מונית ושתי מכוניות פרטיות וגנב מתוכן רכוש. הנאשם נקלט במצלמות האבטחה של אחד הבניינים, הסמוכים לקיוסק בו ארעה פריצה, בשכונת רמות. הסרטון הופץ בין השכנים - לראות אם מישהו מזהה או מכיר ופורסם לראשונה בברנז'ה NEWS.

וידאו: תיעוד מצלמת האבטחה ובו נראה החשוד, פורסם לראשונה בברנז'ה NEWS (ללא קרדיט, שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


על פי כתב האישום, הפריצה הראשונה ארעה בשעה 5:30 לפנות בוקר, ב-25 באוקטובר, ברחוב שינדלר. הנאשם פרץ לרכב מסוג יונדאי באמצעות חפץ חד - וגנב מתוכו רכוש. משראה שזה מצליח לו, הוא שב ורפץ לכלי רכב ב-31 באוקטובר: בפעם הראשונה בשעה 16:00, למונית מרצדס ברחוב הנגבי ובשעה 17:00 לרכב טויוטה ברחוב קהירי.

הנאשם לא ידע כי כל המקומות מרושתים במצלמות אבטחה וכי היחידה ללחימה בפשיעה בתחנת באר שבע פוקחת עין על השכונה הזו בפרט ועל שכונות העיר בכלל, בשלל אמצעים, גלויים וסמויים. בסופו של דבר, הוא נעצר ובעקבות הממצאים לשכת תביעות נגב ביססה כנגדו כתב אישום, שהוגש בבית משפט השלום בבאר שבע. 

סרטון ובו תיעוד של החשוד פורסם לראשונה בברנז'ה NEWS.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 


תגובות

End of content

No more pages to load