• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כך סוכלה גניבת רכב בפארק התעשייה בעומר

סייר של צוות3-ארזי זיהה חשודים בגניבת רכב באיזור התעשייה של עומר ולא הרפה מהמרדף אחריהם למרות שהחשודים איימו עליו בנשק

הרכב הגנוב, רכב הסיירים ורכב משטרה (צילום: צוות 3 ארזי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

למרות שהגנבים איימו עליו בנשק - הסייר לא הרפה וסיכל גניבת רכב: סייר הביטחון מטעם צוות 3 - ארזי בישוב עומר זיהה חבורה חשודה "על חם", כשהם בוחנים בעיון כלי רכב מסוג יונדאי אלנטרה בפארק התעשייה, בשעת צהריים. החשודים חיברו את הרכב הגנוב למכונית שלהם באמצעות כבל גרירה והחלו בנסיעה לכיוון פזורת לקיה.

הסייר לא חשב פעמיים ופתח במרדף רכוב אחר חוליית גנבי הרכב, תוך שהוא מורה להם לעצור את נסיעתם. חברי החוליה, שככל הנראה הופתעו מאוד מנחישותו של הסייר ומסיכוייהם הקלושים לצאת עם השלל בידיהם, החליטו כעבור זמן קצר לנטוש את הרכב הגנוב בשטח הפתוח באזור לקיה.

החשודים הצליחו להימלט בעזרת הרכב השני לכיוון פזורת לקיה, לא לפני שאיימו בנשק על הסייר שלא ימשיך לרדוף אחריהם. הסייר האמיץ נשאר ליד כלי הרכב הגנוב, הזעיק את המשטרה והמתין עד להגעת הכוחות לשטח.

מוטי עוזר, מנהל סיור עומר מטעם צוות 3-ארזי וקב"ט הישוב אלעד אמויאל, אמרו: "ישר כוח על ערנותו ופעולתו המקצועית של הסייר, אשר סיכלה את מזימתה של חוליית הגנבים. אנו ממשיכים, כל העת, לעשות את עבודתנו נאמנה תוך הגברת ערנות לאירועים ולשמש כמכפיל כוח לכוחות המשטרה הפזורים במרחב".על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load