• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד תושב רהט: הטריד מינית וסחט קטינות ברשת הוואצאפ

הנאשם עומר אבו גאמע (24), פנה באמצעות הווטסאפ לשלוש קטינות בגילאים בין 13 ל-16 שנים, לאחר שאיתר את מספרי הטלפון שלהן דרך קבוצות ווטסאפ שונות - והטריד אותן בפניות בעלות אופי מיני

צילום: Image by Marco Wolff from Pixabay

פרקליטות מחוז דרום הגישה לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד תושב רהט, שביצע עבירות של מעשים מגונים, סחיטה באיומים והטרדה מינית כלפי קטינות באמצעות ה"ווטסאפ".

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד אירה ויימן קריקון, הנאשם עומר אבו גאמע (24), פנה באמצעות הווטסאפ לשלוש קטינות בגילאים בין 13 ל-16 שנים, לאחר שאיתר את מספרי הטלפון שלהן דרך קבוצות ווטסאפ שונות. אחת הקטינות, אליהן פנה הנאשם, היא קטינה בת 13, איתה ניהל הנאשם במהלך כחודש התכתבות באמצעות הווטסאפ בעלת אופי מיני בוטה. במהלך ההתכתבויות, ביקש הנאשם מהקטינה לצלם עבורו תמונות אינטימיות שלה.

משסירבה הקטינה לשלוח תמונות לנאשם, הוא איים לפגוע בה ובמשפחתה.  בעקבות האיומים ועקב החשש מפני הנאשם, שלחה הקטינה לנאשם תמונה אינטימית, באופן שאפשר לנאשם לצפות בתמונה פעם אחת בלבד, אך הנאשם צילם את המסך ושמר את התמונה ברשותו.  בהמשך לכך, במספר רב של הזדמנויות, איים הנאשם על הקטינה כי יפרסם את תמונתה אם לא תשלח לו תמונות אינטימיות נוספות, והקטינה עשתה כן בעקבות חששה מפני איומיו. כמו כן, איים הנאשם על הקטינה שיפרסם את תמונתה אם לא תפגוש אותו ולא תקיים עמו יחסי מין.

בשלב מסוים, סיפרה הקטינה על המתרחש לאימה והן פנו למשטרה. שוטרת מתחנת עיירות המשיכה את ההתכתבות עם הנאשם  בשמה של הקטינה, בעוד הנאשם סבור כי הוא מדבר עם הקטינה. גם בשלב זה ועד שנעצר, המשיך הנאשם בהצעות והתייחסויות מיניות חוזרות ונשנות, שלח לשוטרת תמונה של איבר מינו, וכן תיאם איתה פגישה אליה לא הגיע בסופו של דבר, עקב חשדו כי הקטינה עירבה את המשטרה.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם פנה לשתי קטינות נוספות באמצעות הודעות וואטסאפ, הציע להן הצעות ושלח להן תמונות בעלות אופי מיני. על אף בקשותיהן של הקטינות להפסיק  לשלוח את ההודעות והזהרותיהן של הקטינות כי יפנו למשטרה, המשיך הנאשם במעשיו, העביר תמונות והודעות והכל לשם גירוי, סיפוק וביזוי מיניים.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של מעשים מגונים, סחיטה באיומים, הטרדה מינית, הדחה בחקירה ועוד. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדו.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load