• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''נעשה הכל כדי לשנות את המציאות הביטחונית בנגב''

שר המשפטים גדעון סער ליזם יוסי כהן: "נעשה הכל כדי לשנות את המציאות הביטחונית בנגב". היזם ואיש העסקים יוסי כהן מוביל את קמפיין החוצות להגברת המשילות ולהחזרת הביטחון האישי לתושבי האזור

היזם כהן עם השר סער (צילום סלולרי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

שר המשפטים גדעון סער הגיע אתמול, שלישי, לבחון מקרוב את המציאות בנגב, נפגש עם היזם ואיש העסקים יוסי כהן שמוביל את קמפיין החוצות להגברת המשילות ולהחזרת הביטחון האישי לתושבי האזור.

"בעיות היסוד של המדינה הוזנחו כתוצאה מחוסר היציבות השלטונית ומערכות הבחירות החוזרות שגרמו לשיתוק", אמר השר לכהן בפגישתם, "לא הגיוני שמדינה שמסוגלת להתמודד עם אויביה החיצוניים, לא תצליח לטפל בארגוני הפשע שמאיימים לפורר אותה מבפנים".

בתגובה להעלאת נושא אחזקת הנשק במגזר הערבי על-ידי כהן, אמר השר כי הוא פועל לחקיקת עונשי מינימום בתחום האחזקה והייצור של נשק וחלקי נשק להרחבת סמכויות החיפוש כדי שאפשר יהיה להביא את העבריינים לדין.

באשר לקמפיין החוצות שיזם כהן ובמרכזו הדרישה לתכנית רצינית למיגור הפשיעה בנגב: "תושבי הנגב זכאים לביטחון ושקט והממשלה שהקמנו תעשה הכל כדי לשנות את המציאות הביטחונית באזור, גם אם ייקח זמן עד שיושג שינוי".

כהן הדגיש בפני השר שהמגזר היהודי איננו היחיד שסובל מהמצב ושבמגזר הבדואי יש משפחות נורמטיביות שלא קשורות לפשע וסובלות ממנו יום יום ושעד כה התוכניות והפעולות לא היו רציניות ומספקות. 

"לארגוני הפשע יש אחיזה בכל מקום וצריך לטפל בהם בשיתוף פעולה של כל הרשויות יחד לאורך זמן", אמר השר, "בעיית המשילות היא בעיית הפנים המרכזית ביותר וחוסר היציבות הפוליטית הוביל לאלתורים ולהזנחה. אחרי שנעביר את התקציב נחזור לעבוד מסודר עם 2.5 מיליארד השקלים שהקצנו להתמודדות עם הפשיעה".

יוסי כהן הודה לשר על הפגישה והדגיש בפניו שתושבי הנגב שבעים מתוכניות שטחיות והבטחות ומצפים להשקעה רצינית בהחזרת הביטחון האישי לתושבי הנגב ולמדינה כולה: "אנחנו רוצים רצינות ולא יח"צנות ויש לנו את הסבלנות להמתין בתנאי שאנחנו יודעים שיש דרך שמבטאת נחישות לפתור את הבעיות לעומק".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load