• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

וועד רמות: ''סניף דואר אחד יכול לשרת 40,000 תושבים?''

ראובן עמית ,יו"ר ועד עמותת רמות רבתי, כתב מכתב למנהל הדואר בדרום, בו קבל על כך כי סניף דואר בודד משרת שכונה גדולה, המונה 40,000 תושבים. בדואר הסבירו כי עיקר הדרישה הינה למרכזי חלוקה

סניף דואר רמות, ברחוב נחום שריג (צילום: גוגל מפות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי
 
שכונת רמות רבתי בבאר שבע  הפרוסה על שטח גדול מונה כ40,000 תושבים.  בקרוב תיבנה לצידה שכונה חדשה, "פסגת רמות", שתכלול אלפי יחידות דיור. למרות גודלה של השכונה, שיש המגדירים אותה ''עיר קטנה'', נותרה רמות נכון להיום רק עם סניף דואר אחד בלבד ברחוב שריג וזאת, למורת ליבם של התושבים.

גם נקודות החלוקה המועטות האמורים לסייע לתושבים הצטמצמו לאחר שבוטלה נקודת חלוקה ברחוב הר בוקר.

ראובן עמית ,יו"ר ועד עמותת רמות רבתי ,כתב מכתב למנהל הדואר במחוז הדרום והדגיש בין השאר: "אנו כתושבי השכונה לא מוכנים לשרות דואר ברמה כה נמוכה המפריעה לאיכות חיי התושבים, כמו הזמנת תורים ארוכים מראש ועוד''.

עמית הוסיף: "על פי סיכום שהיה לועד עמותות רמות רבתי עם ראש העירייה מר רוביק דנילוביץ סוכם כי בנייה נוספת בשכונה תלווה בשירותים ציבורים סבירים וטובים". העתק של המכתב נשלח לראש העירייה, רוביק דנילוביץ ולחברי מועצת העיר.

שלומית ברזאני, ראשת מטה חטיבת דואר וקמעונאות ברשות הדואר, הגיבה ליו''ר הוועד השכונתי: ''קיבלתי את פנייתך בהמשך לשיחתנו. בבדיקה שערכתי לשכונת רמות  בשכונת רמות: סוכנות דואר, ארבעה מרכזי מסירה ועוד אחד בתהליך פתיחה. השירות הנרחב ביותר של תושבי השכונה הינו איסוף דברי דואר , חמשת מרכזי המסירה נותנים מענה לכמות הנשלחת לשכונה. כמו כן, בסוכנות הדואר מבוצעות מסירות וכל מגוון שירותי הדואר   אנו פועלים למתן שירות יעיל וטוב, אשמח לעמוד לרשותך בכל עת''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load