• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

לפיד, מאיר כהן ועבאס סיירו בנגב: 'מתחילים בהסדרת הפזורה הבדואית'

השר מאיר כהן: ''זאת הפעם הראשונה שבממשלה יושבת סיעה ערבית וזו הזדמנות פז לפתח את הנגב''

מאיר כהן, יאיר לפיד ומנסור עבאס, בסיור בנגב (צילום: אלעד גוטמן / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מאת משה פריאל, כתבנו הפוליטי

שר החוץ יאיר לפיד, שר הרווחה והבטחון החברתי, מאיר כהן וסגן השר לבטחון פנים, יואב סגלוביץ, סיירו היום בדרום עם יו״ר רע״ם, מנסור עבאס. לדברי השלושה, הממשלה מתחילה בהסדרת הישובים הראשונים בפזורה הבדואית בנגב, משקיעה בתשתיות ומובילה תוכנית ממשלתית נגד אלימות.

שר החוץ יאיר לפיד: ''לראשונה בהיסטוריה אי פעם מפלגה ערבית שהיא חלק מהשלטון בישראל, שהיא חלק מהממשלה ושותפה חשובה בממשלה.  בזכות השותפות הזאת עם מנסור עבאס אנחנו מעבירים בשבועות הקרובים את התוכנית הלאומית לפיתוח החברה הערבית שכוללת עשרות מיליארדי שקלים להשקעה בתשתיות שצריך היה להשקיע בהם כבר מזמן. הדברים הכי גדולים עד הדברים הכי קטנים''. 

וידאו: ההצהרות בסיור (צילום: אלעד גוטמן / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


''עוד יישובים יחוברו לחשמל ואנחנו מעבירים בימים אלה את שלושת היישובים הראשונים שיעברו תהליך של הסדרה, יישובים לא מוכרים, שיעברו תהליך של הסדרה.  קורה פה שינוי היסטורי והחברה הערבית לוקחת אחריות יחד איתנו ואנחנו מטפלים בדברים שהוזנחו במשך שנים לטובת מדינת ישראל וכל אזרחיה.  נמשיך לעבוד כדי שיהיה שוויון אזרחי מלא לאזרחי ישראל הערבים, ושיטופלו בעיות העומק והשורש של החברה הערבית בישראל''.

שר הרווחה והביטחון החברתי הממונה על ההתיישבות הבדואית בנגב, מאיר כהן:  "הממשלה הנוכחית אומרת מה שקודמותיה לא אמרו, אנחנו לא נתעלם מהנגב. מדיניות הסתר הפנים תמה ובמקומה, תשיב את המשילות לנגב. זאת הפעם הראשונה שבממשלה יושבת סיעה ערבית וזו הזדמנות פז לפתח את הנגב. חינוך, בריאות, הסדרה  מאבק בפשיעה, כל אלה על סדר יומה של הממשלה הנוכחית, יחד עם המנהיגות הטובה שיש בנגב, יהודים ובדואים יחד".

סגן השר לבט״פ יואב סגלוביץ הממונה מטעם הממשלה למאבק באלימות ובפשיעה בחברה הערבית: ''יש תכניות אדירות לממשלה הזאת בכל התחומים גם בתחום ביטחון הפנים.  יש לי אחריות עכשיו לשישה חודשים הקרובים להוביל לשינוי. אפשר לעשות את זה. צריך לפגוע בעבריינים ולחזק את האזרחים הנורמטיביים שהם רוב רובה של האוכלוסיה בנגב''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load