• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

קליניקה למשפחה הלהט''בית ע''ש אמיר פרישר גוטמן תחנך בב''ש

הקליניקה תספק מעטפת של ייעוץ ותמיכה מקצועיים בכל מערך החיים של משפחות גאות באמצעות צוות מטפלים, מגשרים ועורכי דין מקצועיים בתחום

צילום: דני בלר

הקליניקה למשפחה הגאה ע״ש אמיר פרישר גוטמן תיחנך מחר בבאר שבע, שתהפוך לאחת הערים הראשונות בישראל, מחוץ לתל אביב, לתת מענה למשפחות להט''ביות מגוון נושאים. בשנים האחרונות ולא מעט בזכות פעילות הבית הגאה, שיתוף הפעולה עם עיריית באר שבע ומשרד הרווחה, העיר באר שבע, שנתפסה כלהט''בופית עד כי היה קיים חשש ממשי לביטחון הצועדים במצעד הגאווה, הפכה למקום נוח יותר עבור הקהילה.

בחנוכת הקליניקה הגאה, ע''ש אמיר פרישר גוטמן ז''ל, ישתתף ינאי פרישר גוטמן, בעלו של אמיר. הקליניקה תספק מעטפת של ייעוץ ותמיכה מקצועיים בכל מערך החיים של משפחות גאות באמצעות צוות מטפלים, מגשרים ועורכי דין מקצועיים בתחום, שהיו חסרים בבאר שבע.

בין השירותים שמוצעים בקליניקה: טיפול רגשי הכולל טיפול וייעוץ זוגי או משפחתי, הדרכת הורים וליווי בתהליכי הורות להט"בית, ייעוץ משפטי כולל הנגשת מידע משפטי, ייצוג וייעוץ משפטי בנושאי צווי הורות וצווי אימוץ וכתיבת חוזים לזוגות להט"בים, מפגשי ותהליכי גישור לקראת הגעה להסכמים בהקמת זוגיות חדשה, חיים משותפים, הורות משותפת ועוד.

''אני שמח על השיתוף הפעולה שנרקם בין האגודה למען הלהטב, אגף הרווחה בעיריית באר שבע, הבית הגאה בבאר שבע ובדרום ומשפחת פרישר גוטמן'', אומר גיל אליאס, יו''ר הבית הגאה בב''ש.
​​​​​​​
''הקליניקה למשפחה הגאה נפתחה מתוך הצורך לטיפולים בעבור זוגות גאים שצריכים טיפול משפחתי. פיתוח המערך הפסיכוסוציאלי בעיר הוא חשוב ומראה על ההתקדמות שיש בקהילה הגאה בבאר שבע לספק מענים לא רק תרבותיים וחברתיים אלא גם מענים של רווחה. יחד עם העובד הסוציאלי הפרטני ללהט"ב בעירייה אנחנו רואים בפרוייקט את תחילת הדרך בבנייה ובצמיחה של המערך הפסיכוסוציאלי לקהילת הלהט"ב בעיר באר שבע''.

לפניות לקליניקה: 
lgbt.org.il/familyclinic


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


תגובות

End of content

No more pages to load