• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: אימה בשכונה ג' - פיצריה נשדדה באיומים, מול עיני הסועדים

רעולי פנים נכנסו למקום ושדדו את העובדים, שעה שבמקום ישבו סועדים. הפורום לקידום הנגב: ''לא יכול להיות שעבריינים ירימו ראש וגורמי אכיפת החוק יעמדו מולם בפה פעור''

לשודדים לא היה אכפת שבאותו רגע ישבו במקום סועדים (צילום מצלמת אבטחה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

פיצריה בלב שכונה ג' נשדדה על ידי שני רעולי פנים, בשעה שבמקום ישבו סועדים, שתוך שניות קלטו במה מדובר. תיעוד השוד נחשף לראשונה ב''באר שבע ביחד''. נכון להיום, יום שני בצהריים, טרם נתפסו חשודים במעשה. רעולי הפנים נכנסו לפיצריה, שהנמצאת ברחוב בו סטודנטים רבים שוכרים דירות, בשל הקרבה לאוניברסיטה. הם איומו על העובדים במקום, הורו להם להרים ידיים, נידגשו לקופה ויצאו מהפיצריה כשסכום כסף בידם. הסועדים ישבו קפואים במקום, לנוכח המעשה המפחיד.

וידאו: שוד הפיצריה בשכונה הותיקה (צילום: מצלמת אבטחה / באר שבע ביחד / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


המקרה כולו תועד במצלמות האבטחה של המקום. שכנים ברחוב בו שוכנת הפיצריה התלוננו בפני כתב ברנז'ה NEWS כבר לפני למעלה משנתיים, על כי האיזור הזה של השכונה הפך ללא בטוח וכי הרחוב כולו מוזנח. בזמנו, הטענות נדחו כ''ניסיון תקשורתי לצייר תמונה עגומה'' וגם הובטח לטפל ברחוב המוזנח. רק לאחרונה ארעה שוד אלים לא רחוק מהפיצריה ולא רחוק משם, רעולי פנים פתחו באש לעבר יושבי בית, בשעה שבחצר ישבו נשים וילדים, במסגרת מה שנראה ניסיון חיסול בין חמולות יריבות. 

המשטרה עורכת מצוד אחרי השודדים. עסקים רבים הפועלים בלילות בבאר שבע מתלוננים כי הם נופלים קורבן גל הפשיעה בעיר. רק לאחרונה נרשמו מקרי אלימות בפיצוציות: ''הפיצוציה בשכונה לא אחת מצילה אותי, כי שכחתי לקנות חלב, או שחזרתי מהבסיס בלילה ולא היה מה לאכול בבית'', מספר חייל המתגורר בדרך מצדה. ''לפני שבועיים באו וניסו לשדוד את הפיצוציה, שברו לו דברים, לבן אדם שעובד קשה, נותן לנו שירות''.

אורטל  פרלמן שמואלי וג'ולי קייט מראשי הפורום לקידום הנגב מסרו בתגובה לשוד הלילי האלים בבאר שבע כי: "מדובר באירוע מחריד ששוב פעם גורם לכולנו לתהות לאן נעלמה המשילות בנגב. לא יכול להיות שעבריינים ירימו ראש וגורמי אכיפת החוק יעמדו מולם בפה פעור. החזרת המשילות לנגב היא לא זכות היא חובה. מגיע לילדינו עתיד בטוח. די להפקרות בדרום".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load