• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נהג הפריע לתנועה בשד' רגר ואז התברר: הוא מסיע מפר בידוד מרהט

רכב עמד בצורה מסוכנת בשדרות רגר לכיוון צומת אלי כהן. בבדיקה של נוסע הרכב, התברר כי הוא מפר בידוד קורונה, תושב רהט

שוטרים בודקים את הרכב (צילום: משטרת ישראל)

סיכן את התנועה - והסיע חולה קורונה מפר בידוד: בפעילות לוחמי יס"מ נגב מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע הבחינו השוטרים ברכב עומד בשדרות רגר לכיוון צומת אלי כהן ומפריע לתנועה באופן מסכן.לנהג הרכב נמסר דו"ח תנועה.

בבדיקת הנוסע שאיתו עלה כי מדובר בתושב רהט אשר מפר תנאי בידוד קורונה, נמסר לו דו"ח על סך 5,000 ש"ח בהתאם לתקנות והוא הונחה לחזור למקום מגוריו באופן מיידי.

במשטרה אומרים: ''נשמעים להנחיות – מצילים חיים! המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל. משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה לבלימת התפשטות הנגיף ככל שידרש במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load