• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

באר שבע חזרה להיות ירוקה: 532 חולי קורונה מאומתים

נמשכת הדעיכה בתחלואת הקורונה, ורק שני יישובים בנגב מוגדרים עדיין אדומים: אל-סייד שבמועצת אל קסום ואבו רובייעה שבנגב הצפוני

צילום: Image by Hans Braxmeier from Pixabay

הגל הרביעי של מגפת הקורונה נמצא במגמת ירידה: העיר באר שבע שבה להגדרת עיר ירוקה על פי מתווה הרמזור עם 532 חולים מאומתים. שני יישובים בנגב נמצאים בראש טבלת היישובים האדומים: אל-סייד שבמועצת אל קסום ואבו רובייעה שבנגב הצפוני. רהט, העיר השניה בגודלה בנגב מוגדרת יישוב כתום וגם בה נמכת הירידה בתחלואה.

​​​​​​​להבים ומיתר מוגדרים יישובים ירוקים, עומר מוגדר יישוב צהוב. עומר הוא אחד היישובים המובילים באחוזי ההתחסנות: למעלה מ-90 אחוזים מהתושבים קיבלו שני חיסונים (משרד הבריאות אינו מפרסם את אחוזי ההתחסנות בחיסון השלישי לפי יישובים, אך בנתון הארצי, מספר מקבלי החיסון השלישי הוא כ-3.7 מיליון איש, לעומת 6.21 מיליון בחיסון הראשון ו-5.6 מיליון בחיסון השני).

בעקבות הירידה בתחלואה בנגב, השבוע נסגרה אחת משלושת מחלקות הקורונה בבית החולים סורוקה. רובם המכריע של חולי הקורונה מטופלים בביתם ולבתי החולים מובאים מי שמפתחים תסמינים קשים או שקיים לגביהם סיכוי לתחלואה קשה. עם זאת, במערכת הבריאות מזהירים מפני החורף המתקרב ומהסיכוי שתתפתח תחלואה כפולה - קורונה ושפעת ביחד. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load