• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: מרדפים אחרי חשודים במתחם קניות - ואפס סובלנות כלפי ביריונים

כוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע פעל גם הלילה בנקודות החיכוך על העיר. בין העצורים: בן 17 שנהג ללא רישיון, נער אחר שלוחיות היזהוי ברכבו לא היו תואמות ושני שיכורים שהטרידו נשים

מעצר חשוד נמלט סמוך לבית קפה במרכז מרחסי גדול בב''ש (צילום: ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

נמשכת פעילות כוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע, במטרה להביא להורדת רמת הפשיעה בעיר. הלילה (בין ראשון לשני), ארעו לא מעט אירועים, שדרשו את התערבות השוטרים.

וידאו: מרדף אחרי חשוד במרכז קניות גדול בב''ש (צילום: ללא רקדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')
​​​​​​​

בפעילות לוחמי יס"מ נגב מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע בוצעה אכיפה סמויה של צוות כנגד מופעי בריונות ב''ביג'', הצוות זיהה רכב מסוג הונדה אשר נכנס למתחם עם מוזיקה רועשת שנשמעה מתוך הרכב. הוזמן פיקוח עירוני למקום אשר זיהה מערכת הגברה ברכב ונתן דוח על סך 320 ש"ח לבעל הרכב. במהלך חיפוש שנערך ברכב  הנהג, תושב פזורת דימונה בן 18, הכשיל את עבודת השוטרים ונעצר.

בפעילות לוחמי יס"מ נגב וצוות תנועה מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע נעצר רכב לבדיקה בכניסה למתחם הקניות הגדול. בעת בדיקת היושבים נפתחה דלת הנוסעים והחלה בריחה רגלית של חשוד. צוות לוחמי היס"מ ביצע מעצר על החשוד. לאחר בדיקה וזיהוי נמצא כי הנהג לא הוציא מעולם רשיון נהיגה, במקביל בוצעו 2 מעצרים נוספים ע"י תנועה ויס"מ על שאר נוסעי הרכב. פרטי החשודים: הנהג בן 17 תושב חורה ושוהה בלתי חוקי תושב דורא  בן 22. לנהג הרכב בוצע שימוע ע"י קצין, הרכב הושבת ל-30 יום ונגרר. בסיום ההליך התעבורתי נחקר בגין הסעת שב"ח.

בהמשך לאירוע הגיע למתחם רכב נוסף אשר נהגו עצר במרכז הכביש והחל לצעוק ולהתלהם כנגד השוטרים. הנהג, תושב חורה בן 22, סירב להזיז את רכבו וסירב לעיכוב ונעצר.

בפעילות שוטרי תנועה מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע באותו מתחם קניות עוכב לבדיקה נהג רכב, בן 17 תושב תל שבע. בבדיקה עלה כי לוחיות הרישוי אינן תואמות אחת לשנייה (כל לוחית מופיעה על שם בעל רכב אחר). נהג הרכב עוכב לחקירה בחשד לזיוף חלקי רכב והרכב נגרר.

התקבל דיווח אודות שני גברים שנמצאים בתחנת אוטובוס ברח' ויצמן פינת בלפור, בשכונה א' ומטרידים עוברי אורח. צוות מכוח המשימה למאבק בבריונות והאלימות בבאר שבע וסיירי תחנת באר שבע הגיעו למקום ואיתרו תושב רהט ותושב הפזורה כשהם בגילופין אשר נלקחו לתחנת המשטרה.

''אנו פונים לציבור לדווח באופן מיידי למוקד 100 על כל מפגע בריונות או אלימות ולסייע במאבק הנחוש בפשיעה למען בטחון הציבור ואיכות חייו'', נמסר מהמשטרה.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load