• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: קרב החמולות בנגב כבר גלוי - הצדדים מתגאים בכמויות הנשק שבידם

כמויות הנשק הבלתי חוקי בנגב בלתי נתפסות - והחשש הכבד הוא מהיום שמלחמת החמולות תהפוך את האיזור כולו לשדה קרב

צילום: רשתות חברתיות ללא קרדיט / טלגראם MOSHE KOZAK / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

כמויות הנשק הבלתי חוקי בנגב הן פשוט בלתי נתפסות. החמולות כבר לא מסתירות את העובדה שברשותן נשק ותחמושת, שבחלקה נגנבה מבסיסי צה''ל. בחלק מהמקרים, הפגנת הכוח גם נעשית בפנים חשופות. 

וידאו: נשק בלתי חוקי בנגב, סרטוני חמולות (צילום: רשתות חברתיות, ערוצי טלגראם, MOSHE KOZAK / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')
​​​​​​​


הסרטונים, שמטרתם להטיל אימה על הצד היריב, מועלים בעיקר לרשת הטיק טוק. במשטרה פועלת ''יחידת טיק טוק'', אשר לא אחת מבצעת מעצרים על פי המידע שמוצג בסרטונים. החומרים מצואים דרכם במהירות לרשתות חברתיות ולערוצי טלגרם רבים, בהם למשל הערוץ של MOSHE KOZAK, ולא רק. 

התיעודים מטרידים בלשון המעטה. נדמה כי למרות שהפשיעה הייתה בנגב מאז ומתמיד, בחודשים האחרונים היא משתלטת על סדר היום לא רק של היישובים הבדואים, אלא גם של העיר באר שבע - שתדמיתה כעיר משפחתית ונינוחה, איך נאמר בעדינות - נסדקה קצת. 

מצד שני, המשטרה לא חוסכת מאמצים: בין היתר, בסיורים מוגברים במקומות המועדים לפורענות - מקומות בילוי ומרכזי מסחר וגם בשכונות. סיורים אלה הביאו למעצרים רבים: נהגים בפסילה, נהגים בהשפעת סמים, תפיסת חמושים, מעצר ביריונים וסיכול ביריונות בחרבי העיר באר שבע.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load