• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

כתב אישום נגד אסירים בטחוניים בכלא רמון: העלו באש תאים

הנאשמים עומר אלרוב שמרצה עונש מאסר עולם וחמודה זעאיקה, המשתייכים לארגון הג'יהאד האסלאמי, הציתו את תאי המאסר בכלא רמון, בעקבות החלטת נציבת שב"ס אחרי בריחת האסירים מכלא גלבוע,  לפזר את אסירי הארגון

הנזק לתאים בכלא (צילום ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

ב-26 בספטמבר נעצרו 3 אסירים בטחוניים מכלא רמון בחשד להצתת תאי המאסר בכלא בעקבות ארוע בריחת האסירים מכלא גלבוע. לאחר חקירות מאומצות של צוות חקירה מיוחד בתחנת דימונה בשיתוף שירות בתי הסוהר האסירים החשודים נקשרו למיוחס להם.  מעצרם הוארך מעת לעת והיום הוגש כנגדם כתב אישום  עם בקשה למעצר עד תום הליכים. 

רפ"ק יוגב פינסקר קצין החקירות והמודיעין של תחנת דימונה:  ''מדובר באירוע חמור ביותר אשר היווה סכנה לשאר יושבי הכלא. פעילות חקירתית נחושה מביאה היום למיצוי הדין עם החשודים''.

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתבי אישום נגד שני אסירים בטחוניים בכלא רמון, בגין הצתה בתאי המאסר לאחר הימלטותם של האסירים מכלא גלבוע.

על פי כתבי האישום, שהוגשו באמצעות עו"ד מוחמד אלעמור, הנאשמים עומר אלרוב שמרצה עונש מאסר עולם וחמודה זעאיקה, המשתייכים לארגון הג'יהאד האסלאמי, הציתו את תאי המאסר בכלא רמון, בעקבות החלטת נציבת שב"ס אחרי בריחת האסירים מכלא גלבוע,  לפזר את האסירים השייכים לארגון הג'יהאד האיסלמי לאגפים שונים בבתי הכלא. הנאשמים הניחו מזרונים בחדר המקלחת של תאי המאסר והציתו את המזרונים באמצעות מצית.    כתוצאה ממעשי הנאשמים, נשרפו המזרונים ונגרמו נזקי פיח על קירות תא השירותים ובחלל התא. האש כובתה על ידי הסוהרים.

הפרקליטות הגישה לבית המשפט בקשות לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם. בבקשות המעצר צוין, כי "אילמלא זיהוי ההצתה ופעולות הכיבוי, האש עלולה הייתה להתפשט בכל בית הסוהר והאירוע עלול היה להסתיים באסון כבד ולאבדות בנפש."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load