• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הזכאים לתעודת בגרות בבתי הספר באופקים: 88% מהנבחנים

  אחוז הזכאים לתעודת בגרות בבתי הספר באופקים עמד בשנת תשפ"א על כ-88% מכלל הנבחנים – כך עולה מנתונים שנמסרו ע"י אגף החינוך ומנהלי בתי הספר התיכוניים בעיר, אשר מגישים את תלמידיהם לבחינות הבגרות

צילום: אדי ישראל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי 

באופקים ישנם 2 בתי ספר תיכוניים אשר מגישים את תלמידיהם לבחינות הבגרות - התיכון הרב תחומי "עמל אמירים" ורש"ת מוסדות החינוך "שבילי אית"ם". אחוז הזכאות לבגרות בבית הספר "עמל אמירים באופקים" עומד על כ-90% מכלל התלמידים, וברשת שבילי אית"ם על 84%. 

בתיכון עמל אמירים 100% מכלל תלמידי הכיתות העיוניות, המדעית הטכנולוגית וכיתות טוב היו זכאים בשנה החולפת לתעודת בגרות. בכיתות מב"ר עמד אחוז הזכאים על 85% ובכיתות אתגר/אומץ על 60%. ברשת שבילי אית"ם עמדו תלמידות אולפנת איילת השחר (כיתת מב"ר) על 96% זכאות לבגרות, ותלמידי תיכון מרום (כיתת אתגר) על 72%. 

"בשנת תשפ"ב נבצע עוד קפיצת מדרגה משמעותית בתחום החינוך", אמר ראש עיריית אופקים, איציק דנינו. "נמשיך לקדם את התלמידים לאחר שהוספנו - ועוד נוסיף - מגמות ותכניות לימוד שיזניקו את התלמידים ואת העיר קדימה. החינוך הוא בנפשנו. בתי הספר התיכוניים באופקים נמצאים כעת בעיצומם של תהליכי תכנון חינוכיים ופדגוגיים משמעותיים לקראת שנת הלימודים תשפ"ג, ונוסיף להשקיע בכל מה שדרוש כדי להפוך את הטוב – לטוב ביותר".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 
  

תגובות

End of content

No more pages to load