• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

צפו: דליקה במרכז הביטחון של מועצת מיתר, בשל סוללת אופניים חשמליים

''בנס לא היו נפגעים באירוע'', אמרו לוחמי האש שטיפלו בזירה. לאחרונה אירעו בבאר שבע וביישובים בנגב מקרים בהם פרצו דליקות בשל סוללות של אופניים חשמליים שהוטענו ללא השגחה - או שבוצעו בהן שינויים

צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה / מצלמת אבטחה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

אירוע דליקה מסוכן בחדר הביטחון של  המועצה המקומית מיתר: סוללה של אופניים חשמליים עלתה באש בכניסה לחדר הביטחון. תוך שניות מתחילת הניצוצות, הסוללה התלקחה והחלה לפעול עשן רעיל, שחדר לחלקים אחרים במבנה. פעולה נחושה ומקצועית של קב"ט המועצה ארנון שקמה, שמשמש גם כאחראי יחידת המתנדבים של הישוב, מנעה אסון. 


וידאו: הדליקה בחדר הביטחון (צילום מצלמ אבטחה / דוברות כיבוי והצלה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')


ארנון ואנשי הביטחון של המועצה החלו מיד בכיבוי השריפה ובפינוי האנשים אל מחוץ למבנה.  מתנדבים נוספים מיחידת מיתר הוזנקו לסייע והשריפה כובתה. לא היו נפגעים במקום.  לוחמי האש של מרחב ב"ש הגיעו למקום והשלימו פעולות אוורור ושחרור עשן.


בכבאות והצלה לישראל שבים ומדגישים:  אין לטעון סוללות ליתיום ללא השגחה!. יש להקפיד על קניית סוללת ליתיום מקורית בעלת תו תקן בלבד.  אין לבצע שינויים בסוללה המקורית. 

בבאר שבע ארעו לאחרונה לא מעט מקרים של דלירות בתוך דירות, בגלל סוללות של אופניים חשמליים. גם אם הדיירים חולצו בפגיעות קלות בלבד, מדובר באבדן כל תכולת הבית, המתלקח תוך זמן קצר.

​​​​​​​


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load