• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

היסטוריה בכפרים הלא מוכרים: מהבוקר - הסעות תלמידים באיזור אל קסום

כ-20,000 תלמידי הפזורה באלקסום יוסעו מדי בוקר אל מוסדות החינוך בכ-700 כלי רכב, שיובילו 1,300 קווי הסעה מדי יום. בהסעות ישגיחו על התלמידים המוסעים כ-200 מלווים

לא עוד הליכה ברגל: הסעת תלמידים באיזור אל קסום (צילום: משרד החינוך / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בוקר היסטורי וחגיגי בנגב המזרחי עם השקתו של מערך ההיסעים של משרד החינוך לתלמידי הכפרים הלא מוכרים באיזור אל קסום בהובלת אשכול נגב מזרחי.

המערך מנוהל על ידי תאגיד הרשויות "אשכול נגב מזרחי" כשעל הצד התפעולי אחראית חברת מגע"ר.

כ-20,000 תלמידי הפזורה באלקסום יוסעו מדי בוקר אל מוסדות החינוך בכ-700 כלי רכב, שיובילו 1,300 קווי הסעה מדי יום. בהסעות ישגיחו על התלמידים המוסעים כ-200 מלווים .

וידאו: מוקד הסעות התלמידים (צילום: דוברות משרד החינוך / שימוש הוגן על פי סעיף 27  א')

כל הרכבים צויידו באיתוראן והבוקר הם יצאו אל יעדיהם כשמערכת הבקרה והשליטה מתפקדת באופן מופתי ועוקבת אחר מסלולם באמצעות עשרים בקרים, עובדי מגע"ר, אשר נותנים מענה מיידי לכל פנייה אל מרכז השליטה.

המהלך המשותף למשרד החינוך ולאשכול נגב מזרחי מציב סטנדרטים חדשים של בטיחות, אמינות, חדשנות ושירותיות לתחום הסעות התלמידים.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load