• 12 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מפקד חדש לבסיס חצרים של חיל האוויר

תת-אלוף גיא דוידסון נכנס לתפקיד מפקד הבסיס במקומו של תת-אלוף אביעד דגן אשר כיהן בתפקיד זה בשלוש השנים האחרונות

צילום: דובר צה''ל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

תת-אלוף גיא דוידסון נכנס לתפקיד מפקד בסיס חיל האוויר "חצרים" במקומו של תת-אלוף אביעד דגן אשר כיהן בתפקיד זה בשלוש השנים האחרונות ויחל בקרוב את תפקידו כראש מנהלת הטרנספורמציה הדיגיטלית באגף התקשוב וההגנה בסב"ר. טקס חילופי המפקדים נערך הערב (ב') בבסיס "חצרים", בראשות מפקד חיל האוויר, אלוף עמיקם נורקין, מפקדים, בני משפחה ומוזמנים נוספים. 

מפקד בסיס חיל האוויר חצרים הנכנס, תת-אלוף גיא דוידסון: "מקבל בגאווה ובצניעות את הפיקוד על בסיס 'חצרים' ומודה על הזכות שניתנה לי. אביעד, תודה על שלוש שנים של השפעה ועיצוב גורל בסיס 'חצרים' ואנשיו, בהצלחה בהמשך הדרך ובתפקיד החדש. השנים האחרונות, העת הזו וככל הנראה גם השנים הקרובות הן שנים משמעותיות בחיי מדינתנו הצעירה. הן שנים אשר בסבירות שאינה מבוטלת,  תבואנה לכדי מבחן את מימוש יכולותנו אשר נבנו בעמל רב. כל אחד ואחת במשפחת 'חצרים' הוא קריטי לניצחון, ללא הבדלי דת, גזע, מגדר, דרגה או תפקיד. רק בשותפות ננצח את אתגרי העתיד ההיסטוריים. אנשי 'חצרים', אנשיי, אני סומך עליכם ובטוח בהצלחתנו המשותפת".
על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load