• 13 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

ערכות הבדיקה המהירות לקורונה עבור התלמידים נארזות בעיר הבה''דים

הרמטכ''ל ומנכ"ל משרד החינוך, ביקרו בעיר הבה''דים שליד באר שבע - ועמדו מקרוב אחרי אריזת מנות בדיקת הקורונה המהירות שינתנו לילדים בבתי הספר

צה''ל אורז את הבדיקות לבתי הספר (צילום: דובר צה''ל)

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

הרמטכ''ל ומנכ''ל משרד החינוך ביקרו היום בעיר הבה''דים שליד באר שבע,  במתחם בו נארזות בדיקות הקורונה המהירות.  הרמט''כל ניצל את ההזדמנות וקיבל את מנה השלישית של חיסון הקורונה. צה''ל אחראי על אריזת הבדיקות המהירות עבור מערכת החינוך.

וידאו: הרמטכ''ל בקריית ההדרכה (צילום: דובר צה''ל / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

במהלך הביקור, נציגי אגף הלוגיסטיקה והטכנולוגיה, סקרו בפני הרמטכ"ל את מאמצי צה"ל לסיוע במאבק נגד הקורונה ובתוך כך את מאמץ אריזת הבדיקות המהירות עבור מערכת החינוך בשיתוף עם משרד הבריאות. כמו כן, הציגו את מוכנות צה"ל לסיוע במערך האשפוז הביתי ואת פעילות 'מפקדת אלון' במסגרת מערך הבדיקות הסרולוגיות. הרמטכ"ל סייר בין בין עמדות האריזה והתרשם ממחויבותם של החיילים למשימה הלאומית והודה להם על כך. בסיום הביקור התחסן הרמטכ"ל את החיסון השלישי נגד נגיף הקורונה.

רב-אלוף אביב כוכבי: "אתם עכשיו מכינים את ערכות הבדיקה לאחים שלכם, לאחיינים שלכם, וזה בדיוק הביטוי לצבא העם. התוצאות מדברות בעד עצמן, פעילות צה"ל במאבק בנגיף הקורונה מאפשרת אורח חיים תקין ואת פתיחת שנת הלימודים כסדרה. אם אני צריך לסכם במילה אחת את פעילות צה"ל במאבק בקורונה בכלל ופה בפרט, זה הננו. מה שהמדינה צריכה - הננו. מה שצריך לעשות נעשה ואתם הדוגמה לכך. אני מודה לכם על פועלכם במאבק ובכלל, הערכה רבה ויישר כוח".

אולם אריזת הבדיקות בקריית ההדרכה (צילום: דובר צה''ל)​​​​​​​

כחלק מהמאמצים הנרחבים מתקיים מבצע הבדיקות הסרולוגיות במסגרתו נפרסו כ-400 מתחמים בכל רחבי הארץ לצורך דגימת ילדים בגילאי 3-12 בבדיקה סרולוגית. עד כה נדגמו 162 אלף ילדים במסגרת המבצע. בחלק מהעמדות ארעה השבוע תקלה - והנבדקים נאלצו להמתין זמן רב.

מנכ"ל משרד החינוך, תא"ל (מיל') יגאל סלוביק, הגיע אף הוא לעיר הבה"דים). במהלך הביקור שוחח המנכ"ל עם החיילים והחיילות (שחלקם התגייסו לאחרונה) ושמע מהם על החוויות האישיות שלהם מהלימודים בבית הספר בתקופת הקורונה. החיילים והחיילות סיפרו למנכ"ל כי לאור החוויות הללו, הם מתרגשים מאד לקחת חלק משמעותי במבצע הלאומי לפתיחת שנת הלימודים במערכת החינוך, בעוד שבוע ימים. אחת החיילות אמרה למנכ"ל: ''אני עושה את זה כדי שאחי הקטן יוכל ללכת לבית הספר''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load