• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אפס סובלנות: אכיפה מוגברת כלפי מתרפעים ועבריינים בפארק הנחל

המשטרה והפיקוח העירוני היו עסוקים בשבת בפארק הנחל במרדף אחרי פורעי חוק - בהם נהגים משתוללים שסיכנו את חיי המבלים במקום

אחד הרכבים שנוסעיו עוכבו לתשאול (צילום: משטרת ישראל)

אפס סולבנות כלפי מי שמנסים למרר את החיים לבאי פארק נחל באר שבע: המשטרה, בליווי הפיקוח העירוני, התלבשו על עברייני הפארק - בהם מי שהשתוללו עם כלי רכב וסיכנו את חיי הבאים. הפארק הפך והאגם הפכו לאחרונה לזירת השתוללות של אופנועים, נהגי רכב, עושי מנגלים ומתפרעים. 

ההתנהגות הזו, שעדויות ממנה הגיעו לברנז'ה NEWS, מהווה פגיעה של ממש בייעוד של הפארק, ששווק כאטרקציה תיירותי. בהקמת הפארק הושקעו מאות מיליוני שקלים והוא היה אמור למשוך אליו משפחות ויחידים שרוצים לבלות בטבע ובעיקר - ברוגע ובביטחון. עיקר התלונות הן כנגד צעירים שמשתוללים על אופנועים ומה שאחד הגולשים הגדיר: ''כאלה שמחפשים להתעמת וללכת מכות''. 

אופנוע שנהגו עוכב לתשאול, בשל נהיגה פוחזת (צילום: משטרת ישראל)​​​​​​​

השבת לבדה עוכבו לבדיקה כ-90 כלי רכב על ידי כוח משימה למאבק בבריונות והאלימות, בשילוב מש"ק הפארק והפיקוח העירוני, שוטרי הסיור והשיטור העירוני. בין היתר, נמסרו 9 דוחות על עבירות מסכנות חיים, 3 על כלי רכב עם חלונות כהים, דוח על נהיגה ללא רישיון.  3 כלי רכב ואופנוע קיבלו דוח על כניסה לשטח הגן. 3 תושבים קיבלו דוח על הבערת אש ואחד - על חניה במדרכה. נהג שלאלא הוציא רשיון נהיגה מעולם עוכב.

זאת ועוד: עוכב נהג תושב הפזורה, שנהג ברכב  איסוזו די-מקס אפור ובוצע שימוע לרכב על ידי קצין, על נהיגה ללא רישיו. התקבל דווח על אופנועים משתוללים בתוך הפארק על הדשא ללא קסדות. הנהגים נתפסו ונרשמו להם דוחות תעבורה.

בשטח הפארק עוכבו שני אנשים שרכבו על טרקטורון ללא קסדה. בדיקת התקינות של הטרקטורון הייתה פגת תוקף. הרוכבים עוכבו.

בשל עומס האירועים, המשטרה וצוותי הפיקוח פרוסים בנוכות מוגברת בפארק, אך במשטרה קוראים לבאי הפארק לא להסס לדווח על אירועים חריגים למוקד 100.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load