• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

בנט על הירי לנגב: ''אנחנו נפעל בזמן, במקום ובתנאים שמתאימים לנו''

יממה אחרי ירי הרקטות לעבר שדרות, שר הביטחון, בני גנץ, סייר הבוקר (ג') באוגדת עזה, ביחד עם ראש הממשלה נפתלי בנט, הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, מפקד פיקוד הדרום אלוף אליעזר טולדנו ובכירים אחרים

צילום: קובי גדעון, לע"מ / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

שר הביטחון, בני גנץ, סייר הבוקר (ג') באוגדת עזה, ביחד עם ראש הממשלה נפתלי בנט, הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי, מפקד פיקוד הדרום אלוף אליעזר טולדנו, מתאם פעולות הממשלה בשטחים אלוף רסאן עליאן ובכירים נוספים. במהלך הביקור ערכו המשתתפים הערכת מצב בראשות ראש הממשלה, לאחר מכן סיירו בחמ"ל הרב מימדי ובסיום ביקרו בסוללת כיפת ברזל וקיימו שיח מג"דים. 

וידאו: דברי שר הביטחון (צילום: לע''מ)

שר הביטחון גנץ אמר בסיום: "אנחנו קבענו אחרי מבצע שומר החומות שמה שהיה הוא לא מה שיהיה וכך גם ננהג. אנחנו נשמור לעצמנו את זכות הפעולה בעוצמה, במקום ובזמן שנבחר ונעשה את זה כמו שצריך. אין לנו אינטרסים בעזה מלבד שקט ביטחוני והשבת הבנים הביתה. אנחנו איננו אויבים של תושבי רצועת עזה, מי שבעצם הוא האויב בפועל של תושבי רצועת עזה זה חמאס שלוקח אותם כבני ערובה. אנחנו נשמח להקל ככל שאפשר, ביוזמת הכסף הקטארי וביוזמות אחרות, ובלבד שנדע שהכסף יגיע למקומות הנכונים. ישראל נחושה להגן על עצמה והיא תדע לעשות את זה."

להלן דברי ראש הממשלה, נפתלי בנט: "מטרת הביקור כאן הייתה לראות שצה"ל, פיקוד הדרום ואוגדת עזה נערכים - והם אכן ערוכים כראוי.  המשימה שלנו היא לתת ביטחון ארוך טווח לתושבי הדרום ולתושבי עוטף עזה. אנחנו נפעל בזמן, במקום ובתנאים שמתאימים לנו, ולא לאף אחד אחר. מבחינתנו הכתובת בעזה היא חמאס. לא סוררים ולא אף אחד אחר, אלא חמאס".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load