• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

הותר לפרסם את שמו של הנאשם בתקיפה מינית אכזרית ביער להבים

הנאשם, ג'יהאד אבו ראשד, בן 22 מרהט, הסיע מתלוננת בת כ-18 ליער להבים וביצע בה בכוח ובאכזריות עבירות מין, כשהוא חמוש בסכין

צילום הדמיה: דוברות המשטרה

בית המשפט המחוזי בב"ש התיר היום לפרסם, לבקשת הפרקליטות, את שמו ופרטיו מזהים של הנאשם, ג'יהאד אבו ראשד, בן 22 מרהט, אשר הסיע מתלוננת בת כ-18 ליער להבים וביצע בה בכוח ובאכזריות עבירות מין, כשהוא מזויין בסכין. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של מעשה סדום בנסיבות מחמירות ומעשים מגונים.

על פי עובדות כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד ליבי סיל מפרקליטות מחוז דרום (פלילי),  בין הנאשם למתלוננת נוצר קשר באמצעות האינסטגרם.

ב-15 ביולי נפגשו הנאשם והמתלוננת בצומת להבים, הנאשם הסיע את המתלוננת ליער להבים, הורה לה לרקוד עמו מחוץ לרכב, ולאחר מכן ביצע בה בכוח מעשים מגונים ומעשה סדום, הכל בצורה אכזרית, תוך שהוא מצמיד סכין לכתפה ומאיים עליה שאם לא תעשה מה שיורה לה, יהרוג אותה ,יקבור אותה ואף אחד לא יראה. כמו כן, הראה הנאשם למתלוננת חפץ הנחזה להיות אקדח.

הנאשם ביצע את המעשים חרף התנגדותה של המתלוננת ותחנוניה שיחדל, ועל אף נסיונותיה להדוף את הנאשם ולמנוע ממנו לבצע את זממו בתואנות שונות , בין היתר אמרה לו שהיא "בהיריון".

לאחר המעשים, הורה הנאשם למתלוננת למחוק את כל ההתכתבויות ביניהם והסיע אותה לתחנת אוטובוס בצומת להבים, שם הותירה לבדה כשהיא בוכה. התיק נחקר בתחנת רהט. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com 

תגובות

End of content

No more pages to load