• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

'עוטף עזה, הגליל והשטחים החקלאים יפרחו ויהפכו להיות גאווה בעולם'

שר האוצר ויו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ושר החקלאות, הנגב והגליל, עודד פורר, ערכו היום סיור בעוטף עזה במהלכו נפגשו עם ראשי הישובים וחקלאים

קרדיט: DOD photo by U.S. Air Force Staff Sgt. Jette Carr / נחלת הכלל

מאת משה פריאל, כתבנו בכנסת

בהצהרה לתקשורת אמר שר האוצר: "רק אתמול הממשלה אישרה את תקציב המדינה, שהוא למעשה תוכנית לאומית להצלת כלכלת ישראל. התקציב כולל 4 רכיבים: תקציב המדינה, חוק ההסדרים, שינויים מבניים והקלות ברגולציה. העובדה שהתקציב אושר פה אחד הינה מסר חשוב כלכלית ופוליטית.

אנחנו לא במקרה הגענו יום למחרת התקציב כאן לעוטף עזה לסיור אצל החקלאים ואצל ראשי הרשויות. אנחנו רואים בחקלאות ערך לאומי, ציוני, ביטחוני והתיישבותי. הרפורמה בחקלאות נועדה להבטיח חקלאות סטרט אפ ניישן. מה שצריך להיות ברור לכולם - אנחנו רוצים להגיע להסכמות ולהידברות. הרפורמה הינה לטובת החקלאים וגם לטובת הצרכן.

שר החקלאות, הנגב והגליל: "מבקש להודות לשר האוצר על התמיכה המאסיבית שהחקלאות מקבלת בתקציב הזה. החקלאות הישראלית תעשה קפיצה גדולה. ההגעה שלנו לכאן היא התחלת היישום של התכנית שהעברנו בתקציב. עוטף עזה, הגליל והשטחים החקלאים יפרחו ויהפכו להיות גאווה בעולם. נפגשו עם ראשי הרשויות ועם נציגי החקלאים אני מקווה שנשתף פעולה והרפורמה תעבור יד ביד ובהסכמה. כך, על כל דונם תהיה יותר תוצרת, זוהי רפורמה משמעותית שתטיב עם כולם. חשוב להבין שהרכבת יצאה לדרך, הרפורמה תעבור, אנחנו רוצים להגיע להסכמות."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load