• 20 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

נער מתראבין שדד, בית המשפט שיחרר - והוא שדד שוב

הצהרת תובע כנגד נער בן 16 וחצי מתראבין ששדד סוחר תכשיטים, נעצר, שוחרר למעצר בית, קרע מעליו את האזיק האלקטרוני ושדד נהג מונית. צוות חקירה מיוחד הביא למעצרו

צילום המחשה: דני בלר

הצהרת תובע כנגד נער בן 16 וחצי משבט תראבין, אשר ב-8 למרץ שדד סוחר תכשיטים אותו הזמין ליישוב גבעות בר, נעצר, הובא בפני שופט ושוחרר למעצר בית. 

מעצר הבית לא החזיק הרבה זמן: הנער קרע מעצמו את האזיק האלקטרוני שאמור להתריע אם הוא מפר את מגבלת המיקום וברח מביתו.  ב-2 ביולי שדד באיומי אקדח נהג מונית בכביש צדדי סמוך לשבט תראבין. בשני המקרים שיטת הפעולה הייתה דומה: הזמנת הקורבן למקום מרוחק ומבודד, בו החשוד ביצע את זממו.

המעצר התאפשר אודות לצוות חקירה מיוחד בפיקודם של רס"מ יוסי סיטבון ורנ''ט שי מלול ממחלק פשעים תחנת רהט, אשר בחקירה מאומצת ואיכותית גיבשו תשתית ראייתית כנגד החשוד. החשוד, שהרגיש כי נאסף מידע אודותיו ומצבו הוחל ומסתבך, הסגיר עצמו למשטרה.

מדובר בשני מקרים חמורים, שהראשון בהם זכה לתהודה רבה ברשתות החברתיות. כעת, כאמור, הוגשה כוונת תובע להגשת כתב אישום. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load