• 10 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

השרה איילת שקד: ''בכוונתי לקדם את באר שבע כמטרופולין של הדרום''

שקד: ''ביקשתי מראש העיר להפנות את הכישורים שלו בשבועיים הקרובים למבצע חיסונים. להגיע למצב ש-90 אחוז מתושבי העיר מחוסנים. רק רוביק יכול"

שקד ודנילוביץ', בפגישה בעירייה (צילום: דיאגו מיטלברג)

שרת הפנים איילת שקד, מנכ"ל משרד הפנים יאיר פינס והנהלת המשרד התארחו אתמול, שלישי, בעיריית באר שבע לדיון עבודה ראשון מאז כניסתה של השרה לתפקיד.

ראש העיר, רוביק דנילוביץ', מנכ"לית העירייה אבישג אבטובי וגורמי המקצוע העירוניים הציגו את התוכנית האסטרטגית לחיזוק באר שבע כמטרופולין של איכות במדינת ישראל, ואת האתגרים איתם מתמודדת העיר.

ראש העיר רוביק דנילוביץ': "אירחנו אתמול את שרת הפנים, איילת שקד ואת ההנהלה הבכירה של המשרד לפגישת עבודה ראשונה. דנו יחד באתגרים הלאומיים העומדים בפנינו, לביסוסה של העיר באר שבע כמטרופולין מוביל במדינת ישראל. אני מבקש להודות לשרה שקד ולצוותה על הנכונות והרצון המשותף לפעול לקידום רפורמות בשלטון המקומי, לעידוד יזמות ולקידום העסקים והכלכלה, לפעול במשותף להתחדשות עירונית ולהיערכות משותפת לקראת מעבר יחידות העילית של צה"ל לבאר שבע."

שרת הפנים, איילת שקד: "בסיור בדרום, ביקרתי בבאר שבע לפגישה עם ראש העיר המוכשר והנמרץ שלה וצוות העירייה. בכוונתי לקדם את באר שבע כמטרופולין של הדרום, לחזק אותה ולתת להנהגת העיר להעיף את העיר קדימה. ביקשתי מראש העיר להפנות את הכישורים שלו בשבועיים הקרובים למבצע חיסונים. להגיע למצב ש-90 אחוז מתושבי העיר מחוסנים. רק רוביק יכול."


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load