• 11 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

חברי פרלמנט מצרפת סיירו בדרום

משלחת של כ-40 חברי פרלמנט מצרפת הגיעה לישראל כדי לדון ביחסי ישראל וצרפת ובאינטרסים המשותפים של ישראל עם אירופה

צילום: חנן בר אסולין

מאת: משה פריאל, כתבנו הפוליטי

היום, שני,  סיירו חברי הפרלמנט הצרפתי בעוטף עזה, כרם שלום, אשקלון וביישובי הדרום נפגשו עם ראש עיריית שדרות אלון דוידי וביקרו באתר כיפת ברזל וקיבלו תדרוך ביטחוני. המשלחת, ביוזמת ארגון elnet אירופה-ישראל ובשיתוף משרד החוץ   נפגשה עם ראש הממשלה נפתלי בנט, ועם הצמרת הפוליטית החדשה בישראל.

כתבנו מוסר כי עבור יותר ממחציתם של משתתפי המשלחת זו הפעם הראשונה שהם מבקרים בישראל ובמסגרת הביקור הארוך בארץ ,הם יזכו להכיר את ישראל מקרוב על גווניה השונים.  חשוב לציין כי הארגון הוא א-פוליטי והמחוקקים הצרפתים,מייצגים את שני הצדדים של הקשת הפוליטית במדינה. כאמור את ביקורם בישראל פתחה המשלחת בסיור בדרום הארץ.

בהמשך יסיירו בירושלים וייפגשו בין השאר עם עמיתיהם החכי"ם הישראלים. בנוסף יפגשו המחוקקים עם פרופ' רן בליצר,ראש קבינט המומחים הלאומי להתמודדות עם משבר הקורונה ,לדיון באסטרטגיית נגיף הקורונה,בעקבות ההחמרה במצב בצרפת וברחבי אירופה.

שי בזק, מנכ"ל elnet-ישראל: "אנו רואים בהגעתם של המחוקקים מצרפת חשיבות רבה,וממשיכים לפעול בכל הכל לחיזוק מערכת היחסים בין ישראל לאירופה.על מנת לצלוח משימה חשובה זו,חשוב שהדרג העליון בצרפת ובכל מדינה אירופית יכיר את ישראל לעומק ,על גווניה השונים והאתגר המדיניים והביטחונים שלה ,כמו גם את האינטרסים המשותפים והערך המוסףהרב שלישראל יש להציע על רקע העלייה המחודשת של הקורונה בצרפת, לישראל יש ניסיון רב בהתמודדות עם המגיפה ,הן בהיבטיה הלוגיסטים והן בהתנהלות מול הציבור בכל הקשור לחיסונים  ולהגבלות ההכרחיות בעת הזו''. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load