• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תכירו: זהו הצומת המסוכן בבאר שבע

עמותת אור ירוק בדקה באילו צמתים נפגעו הכי הרבה בני אדם בב''ש. המקום המסוכן ביותר הוא גם המרכזי ביותר בעיר: ליד האוניברסיטה וסורוקה

צומת רגר-בן גוריון, המסוכן בעיר (צילום: גוגל מפות / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

בעמותת אור ירוק ניתחו את כל הצמתים העירוניים בישראל על בסיס נתוני ההיפגעות של הלמ"ס במשך שלוש שנים (2017-2019), כאשר סף הכניסה לרשימה הוא צומת שבו התרחשו שלוש תאונות ומעלה בשנת 2019. 

בבאר שבע נמצאו 19 צמתים אדומים שבהם נפגעו 306 בני אדם בתאונות דרכים בשלוש השנים, מתוכם אדם אחד נהרג. הצומת המסוכן ביותר בבאר שבע הוא מפגש הרחובות שד' בן גוריון ושד' רגר יצחק שבמהלך שלוש השנים 2017-2019 נפגעו בתחומיו 31 בני אדם.

הצומת המסוכן בעיר הינו ברחובות בן גוריון - רגר. במקום נפכעו 31 שני אדם, בהם נפגע קשה בתאונה. אחריו צומת הרחובות שז''ר-גרשפלד-רוטשילד, בשכונה ג', בו נפגעו 28 בני אדם. במשחררים-רגר-שז''ר נפגעו 27 בני אדם. בחברון-הבורסקאי ובחלוץ-רמב''ם נפגעו 24 בני אדם.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load