• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

9 שנות מאסר לנאשם בריבוי עבירות מין במשפחה

הותר לפרסם כי 9 שנות מאסר נגזרו על נאשם, בן 43, בכתב אישום מתוקן בו ששה פרטי אישום, שארבעה מהם מתייחסים לעבירות מין במשפחה

צילום המחשה: Image by Rudy and Peter Skitterians from Pixabay

9 שנות מאסר וכן פיצוי הנפגעת ב-140,000 שקלים נגזרו בבית המשפט המחוזי בבאר שבע על נאשם בריבוי עבירות מין במשפחה.

הנאשם הורשע במסגרת הסדר שבמסגרתו הודא הנאשם והורשע בעבירות שיוחסו לו בכתב האישום המתוקן - ששה פרטי אישום, שארבעה מהם מתייחסים לעבירות מין במשפחה.

שני הצדדים טענו כי יש לגזור את דינו של הנאשם ברף התחתון של המתחם. בשקלול כלל הנסיבות ובעיקר הודאתו המידית של הנאשם והעובדה שהוא חסך את הצורך בשמיעת עדותה של המתלוננת, גם בית המשפט החליט לגזור את דינו לעונש מאסר המצוי ברף התחתון של המתחם שנקבע, ביחד עם עונשי מאסר מותנים וכן פיצוי משמעותי למתלוננת.

בית המשפט אסר לפרסם כל פרט מזהה בנוגע למתלוננת והנאשם, וכן כל פרט אחר שעלול להביא לזיהויה של המתלוננת. על פי הנכתב בגזר הדין,  מתסקיר שירות המבחן עולה כי הנאשם, בשנות הארבעים לחייו, הינו אב לשני ילדים. הוריו של הנאשם מנהלים אורח חיים דתי, והנאשם למד בילדותו בתלמוד תורה בעיר מגוריו.

לדבריו המובאים בתסקיר, בגיל 9 נפגע מינית ע"י אחר, ובהיותו בגיל 12 עבר פגיעה מינית נוספת ע"י מורה פרטי.  לדבריו, החל להשתמש בסמים בגיל 21, כחלק מההווי החברתי בסביבה שבה היה באותו זמן ובשנים האחרונות העמיק שימושו בסמים, שנהיה אינטנסיבי יותר וכלל כמה סוגי סמים. הנאשם הודה בביצוע העבירות שבהן הורשע, וטען כי הסיבה לכך היא שילוב של השפעת החומרים הממכרים, ביחד עם הצרכים המיניים שלו, שחש בהם חסך בעקבות מחלת הנפש של אשתו, שפגעה גם בקשר הרגשי והמיני במערכת היחסים הזוגית. 

בגזר הדין מתוארים המעשים המזוויעים אותם ביצע, שכללו לא רק תקיפות בעלות אופי מיני, אלא גם תקיפה במהלכה לקח בכוח כסף מהילדה. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load