• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

8.5 שנות מאסר על צעיר שהואשם בגניבת 24 כלי רכב

גזר דין תקדימי בחומרתו על בן 20 שכנגדו הוגש כתב אישום על 24 גניבות רכב: 8.5 שנות מאסר נגזרו בבית משפט השלום בב''ש על אחמד אלטלאלקה מהיישוב חורה

גניבות רכב בב''ש (צילום המחשה / ארכיון ללא קרדיט / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

גזר דין חמור וחסר תקדים גזר בית משפט השלום בבאר שבע על אחמד אלטלאלקה, תושב חורה, כנגדו הוגש כתב אישום בגין גניבת 24 כלי רכב, בבאר שבע וברחבי בארץ. בנוסף, עבר הנאשם עבירות של נהיגה ללא רישיון. לאלטלאלקה אין עבר פלילי והוא בן למשפחה בת 10 ילדים. את מעשיו הסביר בכך שחבר לבחרה לא נורמטיבית. התיק נוהל על ידי תחנת באר שבע.

במסגרת הסדר הטיעון, תוקן כתב האישום, כך שבסופו של יום, הורשע הנאשם ב-11 גניבות רכב, 5 עבירות של גניבת רכב באמצעות אחר ו-5 עבירות של סיוע לגניבות רכב. בגזר דין תקדימי בית משפט השלום בבאר שבע קובע מתחם של 8-13 שנות מאסר וגזר על הנאשם 8.5 שנות מאסר.

תחנת באר שבע חקרה התיק ביסודיות ומקצועיות. התובע במשפט היה נמרוד שחל, אשר הכין את כתב האישום. התובעת קטיה מזור מלשכת נגב טענה לעונש.

כותבת בגזר הדין כבוד השופטת שוש שטרית: ''בגזירת העונש המתאים לנאשם בתוך המתחם שקבעתי, אתחשב בנסיבות שאינן קשורות בביצוע העבירה ובמידה בה הן מתקיימות. הנאשם שנותן את הדין הוא צעיר בן 20 , אמנם נעדר עבר פלילי, אולם עברו התעבורתי כולל 12 הרשעות, בין היתר בעבירות של נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה בקלות ראש ונהיגה במהירות ואשר כפי שיראה להלן, מרבית העבירות שבהן בוצעו במהלך החודשים בהם ביצע הנאשם את העבירות בהן הורשע''.

ועוד נכתב בגזר הדין: ''מעצר לא הרתיעו, ההליך המשפטי לא הרתיעו, גם לא המאסרים המותנים ופסילתו מלנהוג. תאוותו לכסף מהיר וקל גברה עליו. גם לקלות הבלתי נסבלת בביצוע העבירות, הסיכויים הנמוכים להיתפס הזלזול בחוק ומשרתיו היה כדי ל 'תדלק' ולהניע את הנאשם להמשיך בתכניתו העבריינית לגנוב כלי רכב בישראל ולהעבירם לשטחי הרשות הפלסטינית''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load