• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תינוק חיובי לקורונה מאושפז בסורוקה, עליה חדה בתחלואה בב''ש

באר שבע שבה להיות יישוב צהוב, אחרי שמספר החולים עלה ל-123. 948 איש נשלחו לבידוד, אחרי שבאו במגע עם חולה מאומת

חיסון קורונה. צילום: Image by Spencer Davis from Pixabay

עליה חדה, של 132%, במספר חולי הקורונה המאומתים בבאר שבע: 123 איש חולים,  בהם תינוק שנולד פג ומאושפז במחלקה לטיפול נמרץ בסורוקה. 2 אחוזים מהבדיקות בעיר חיוביות. בירת הנגב שבה להיות עיר צהובה על פי מתווה הרמזור. עליה מאדאיגה גם בנתונים בבידוד: 948 איש. 

גרף: העליה בתחלואה בבאר שבע בימים האחרונים (מקור: משרד הבריאות / לוח בקרה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')
​​​​​​​


העליה בתחלואה, חלק ממגמה כלל ארצית, לצד כניסתם של וריאנטים לארץ - דלתא, דלתא פלוס ואפסילון, מדאיגים את חברי קבינט הקורונה, שמנסים לדחות כמה שיותר הטלת מגבלות על הציבור. לעת עתה, ההגבלות הן בתחום הטיסות לחו''ל ובאירועים, שם מיושם ''התו השמח'', אלא שהעלייה המתמדת בתחלואה, במיוחד במי שנדבקו בוריאנטים, תאלץ את הממשלה להטיל צעדים משמעותיים יותר, ככל הנראה בחגי תשרי. כיום יש המעריכים בזהירות, כי יהיה צורך להטיל סגר ברגע שהתחלואה תחצה סף מסויים. על אותו סף מתווכחים בממשלה, מאחר ויש לו השלכות כלכליות - ויהיה צורך לפצות שוב את מי שפרנסתו תיפגע מהסגר.

ולא רק חגי תשרי עומדים בסימן שאלה: פתיחת שנת הלימודים בעוד כחודש וחצי. הממשלה תצטרך להכריע בקרוב בשאלה זו.

באשר ליתנוק שאושפז בסורוקה, נמסר מביה''ח כי ''תינוק בן 3 חודשים שנולד פג מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ ילדים בבית החולים, לאחר שאובחן כחיובי לקורונה. מצבו בינוני ומקבל טיפול תומך''. 
ד״ר צחי לזר, מנהל היחידה לטיפול נמרץ ילדים בסורוקה: ''התינוק שסובל ממחלות רקע בעקבות הפגות התקבל  מביתו, נמצא חיובי לוירוס הקורונה ואושפז במתחם הבידוד ביחידה. הוא מנוטר ומקבל טיפול כללי תומך. מצבו יציב כעת''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load