• 16 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

שר התיירות, יואל רזבוזוב: "דימונה תהיה שותפה בפיתוח פארק פלאים''

משרד התיירות מוביל בשנתיים האחרונות את פיתוח הנגב כחלק מהחזון להפיכתו למוצר תיירותי בין לאומי ואטרקטיבי

צילום: עיריית דימונה / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א'

ביוזמת והובלת אגף מותגים במשרד התיירות, ביקר השבוע  שר התיירות יואל רזבוזוב בעיר דימונה, לשיח אסטרטגי לחיבור העיר למותג הנגב. המפגש בהשתתפות מנכ"ל משרד התיירות, מר אמיר הלוי, מנהלת מותג הנגב, אביטל קוצר אדרי והנהלת העיר דימונה בראשות ראש העיר בני ביטון, סגניו ומנהלי אגפים בכללם מנהל אגף התרבות והתיירות מאיר חזן כלל גם אנשי תיירות מהעיר וסביבתה. 

בפתיחתו בירך ראש עיר דימונה ביטון, על הפיתוח התיירותי המתבצע בעיר. מנהלת מותג הנגב הציגה את התכנית האסטרטגית של המשרד לפיתוח המוצר המדברי. בסיום המפגש ניתנה הבמה לתיירנים המקומיים שהביעו רצון רב והתלהבות לפתח ולקדם את האזור.

שר התיירות יואל רזבוזוב: "כשר, אני לא מחפש לגזור סרטים. אני מעדיף להיות השר שבונה תשתית תיירותית לעוד עשר שנים, לעוד עשרים שנה, כדי שהדברים יתקדמו יותר מהר. באופן אישי אני לא אוהב ביורוקרטיה. על כן, אם אוכל לעזור בהסרת או הפחתת החסמים הביורוקרטיים גם מול משרדי הממשלה האחרים,  אשמח לעשות זאת. 
בדימונה קיים פוטנציאל רב אשר מתחבר לתהליך פיתוח המותג הדרומי של המשרד. ישנם דברים רבים שנוכל לעשות יחד, כמו למשל פרויקט "פארק הפלאים" - אותו  אקדם מול שאר שרי הממשלה. אני מוקיר על כך שיש לנו את דימונה כשותפה בתהליך, ואת ראש העיר דימונה בני ביטון, כמוביל הנושא התיירותי בעיר."

ראש עיריית דימונה, בני ביטון: "אמנם אין לנו ים, אבל יש לנו אגם שבנינו בעשרות מיליוני שקלים הכולל אמפי, בשבוע הבא נחנוך את האקסטרים המפואר ביותר בדרום, כאשר על הכוונת יש לנו את דיסני לנד. כך שיש תיירות בדימונה, אבל יש צורך דחוף לעבות אותה, כדי שלאלו הנוסעים על כביש 25 מתל אביב בואך אילת, יהיה גם ממה ליהנות כשהם עושים חניית ביניים".

מנכ''ל משרד התיירות אמיר הלוי: ״הנגב הוא נכס לאומי ובעל פוטנציאל תיירותי גדול להיות מוצר בר תחרות מול יעדים תיירותיים ברחבי העולם בשל ייחודו, נגישותו ועושר התכנים שהוא מציע לתיירים מקומיים ובינ"ל. אנו רואים בפיתוחו מטרת על של המשרד, ופועלים באמצעות כל המנהלים והאגפים כדי לממשו. השיח האסטרטגי היום הינו חלק מסדרת מפגשים שאנו מקיימים מול כל הרשויות בנגב בחודשים האחרונים כדי לשלב אותן ואת התיירנים המקומיים בעבודת המשרד. דימונה, הנמצאת באזור המכתשים היפיפה של ישראל, נמצאת בצמיחה תיירותית ואנו מברכים על כך.״ בתום המפגש והישיבה, העניק ראש העיר ביטון לשר מגן הוקרה כמקובל בדימונה כשמדובר באורח רם מעלה.


 על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load