• 17 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

סיום שנת הפעילות של מרכז תמר

ביום שני התקיים בכסיפה אירוע חגיגי לציון סיום שנת הפעילות השישית של "מרכז תמר" הפועל לקידום האוכלוסייה הבדואית בנגב במגוון תחומים

צילום: אשכול נגב מזרחי

מנכ"ל אשכול נגב מזרחי אליעזר יעקב, הגיע לאירוע יחד עם מנהלת אגף חברה ושותפויות באשכול קארין לוינשטיין ושיבח את התלמידים על הישגיהם הגבוהים ועל עמידתם מעוררת הגאווה באתגרי הלמידה בתקופת הקורונה.
בדבריו הדגיש מנכ"ל אשכול נגב מזרחי את חשיבותה של השותפות בקידום השתלבותם העתידית של התלמידים באקדמיה בכלל ובתחומי המדע בפרט.

גם בשנה"ל הבאה יימשכו שיתופי הפעולה האזוריים, לרבות בין אשכולות נגב מזרחי ונגב מערבי, הכוללים פרויקטים מרחביים כמו המגמה האזורית לפיזיקה, מרתונים לקראת בגרויות, פיתוח קהילות מורים, רשת הבוגרים ועוד, בתמיכתו של משרד החינוך ובתמיכתם של משרדי הכלכלה והפנים.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load