• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

פרשת החשד בעבירות נגד ביטחון המדינה: האם התיק בפני קריסה?

למרות ששמו של החשוד ופרטיו נאסרו לפרסום, גורמים פוליטיים פרסמו אתמול תגובה המרמזת על זהות האיש. פרקליטיו של האיש, הטוענים לחפותו, אמרו הבוקר כי עם הצגת הממצאים, החשדות והתיק יקרסו

צילום המחשה: Image by ElasticComputeFarm from Pixabay

מעצרו של החשוד בביצוע עבירות בטחוניות חמורות הוארך ביום אחד בלבד בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. פרטי הפרשה וזהותו של החשוד אסורות בפרסום, אף כי גורמים פוליטיים לא צייתו לאיסור ופרסמו תגובה שיש  בה כדי ללמוד על זהותו של האיש. ביתהמשפט העביר היום ביקורת על התנהלות המדינה בתיק והקציב 24 שעות נוספות בלבד.

השופט שדן בתיק, הקציב למדינה יממה בלבד להגשת כתב אישוםו בקשה למעצרו עד תום ההליכים, או האם ישוחרר. נציג מטעם הפרקליטות פנה במטרה לשנות את ההחלטה בדיון שנערך בדלתיים סגורות.

רק אתמול הותר פרסום, לבקשת כלי תקשורת, כי חשוד שוהה בחקירת גורמי שב"כ והמשטרה מזה כמה שבועות. כמעט שלושה שבועות נמנע ממנו לפגוש עורך דין. שמו של החשוד ופרטיו המזהים נאסרו לפרסום. גם החשדות המיוחסים לו, לכאורה, אסורים בפרסום. זאת, למרות שפרטי האירוע פורסמו כבר ברשתות חברתיות.

פרקליטיו של האיש טוענים לחפותו. לדבריהם, מדובר בתיק שעם בדיקתו לעומק - יקרוס וכי אין כל ממש בהאשמות כלפי מרשם. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load