• 14 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

''חוק הקורונה הגדול'' הוארך עד לסוף נובמבר

בדיון סוער במליאה הוארך עד לסוף נובמבר חוק הקורונה הגדול, על רקע נתוני התחלואה המחמירים

צילום: נועם מוסקוביץ, דוברות הכנסת

מאת: משה פריאל, כתבנו בכנסת

מליאת הכנסת אישרה היום (ה'), בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש (הוראת שעה) (תיקון מס' 8). לאחר שנדחו כל ההסתייגויות, 27 חברי כנסת תמכו בהצעה מול 5 שהתנגדו. מוצע להאריך את תוקפו של חוק הקורונה הגדול בחמישה חודשים עד ל-30.11.21.

יו"ר ועדת החוקה, ח"כ גלעד קריב: "לצערנו לא ניתן היה למצות ולגבש הצעת חוק ראויה ויעליה יותר עד מועד פקיעת החוק. לכן סוכם על הארכת החוק ללא שינוי ל-5 חודשים. במהלך חמשת החודשים הללו תגובש הצעת חוק ממשלתית, תוך התייחסות להערות ועדת החוקה הקודמת בראשות ח"כ יעקב אשר, וועדת החוקה הנוכחית. בכוונת הוועדה לחזק את הפיקוח הפרלמנטרי וכן על אכיפה יעילה, מידתית ושוויונית".

ח"כ דוד ביטן קרא לעבר חברי הקואליציה: "רק לפני כמה חודשים בדיון על חוק הקורונה מפלגות מרצ ,העבודה ויש עתיד תקפו חוק זה וטענו החוק פוגע בזכויות יסוד ,הוגשו גם עתירות לבג"צ ועכשייו אתם מתהפכים פתאום?''.


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com

תגובות

End of content

No more pages to load