• 13 מאי 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

תיק 4000: ''הורדנו ידיעות על משפחות שכולות בהוראת נתניהו''

בלעדי לברנז'ה NEWS - אביו של הדר גולדין ז''ל זועם: ''באמצעותך, אני פונה לסביבת ראש הממשלה שיצאו עכשייו ויגידו מה הסתירו ומה לא עשו בזמן מבצע צוק איתן אחרי מבצע צוק איתן ובשבע השנים האחרונות''

הדר גולדין ז''ל (צילום: אלבום משפחתי / שימוש הוגן על פי סעיף 27 א')

מאת: משה פריאל, כתבנו הפולטי

שלב העדויות במשפט נתניהו במסגרת תיק 4000 התחיל היום (ג') בחקירתו הנגדית של מנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה על ידי 
סניגורו של שאול אלוביץ עו"ד ז'ק חן. "היינו צריכים  להוריד ידיעות על משפחות שכולות כי זה לא מצא חן בעיני משפחת נתניהו", אמר אילן ישועה בעדותו, שסוקרה בהרחבה בתקשורת.

בני הזוג גולדין הוריו של הדר, שנמצא בידי חמאס כבר שש וחצי שנים יחד עם אורון שאול,אברה מנגיסטו והישאם א-סייד.
אמרו היום בתגובה:"שנים שאנחנו זועקים על ההשתקה הממסדית המכוונת מלמעלה בכל הקשור להחזרת הדר גולדין.לאיזה עוד תהומות ההנהגה שלנו תידרדר,בושה וחרפה השיבו את החיילים מיד."

לכתבנו משה פריאל מסר ד"ר שמחה גולדין אביו של הדר: "תשמע, אנחנו זועקים כבר שבע שנים על מה שקורה, הרבה מאוד מהדברים שאנחנו משיגים ,והדברים שאנחנו עושים בארץ ובעולם למשל הפגישה שלנו עם מזכ"ל האו"ם ובארץ שאנחנו מתריעים על כל מיני מחדלים ביניהם החזרת מחבלים כל הדברים הללו לא זוכים לסיקור הראוי. הרבה זמן אנחנו מתלוננים על זה והמטורף בדבר הזה הוא מי שעושה את זה הוא עצמו ממשפחה שכולה .בנימין נתניהו בכל הזדמנות מזכיר את זה שהוא אח שכול . אני חושב שנחצו כבר כל הגבולות והציניות''.

"אני, באמצעותך פונה לסביבת ראש הממשלה לאותם אלה שעדיין נשארו להם ערכים שיצאו עכשייו ויגידו מה הסתירו ומה לא עשו בזמן מבצע צוק איתן אחרי מבצע צוק איתן ובשבע השנים האחרונות''.

תגובות

End of content

No more pages to load