• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מזכרת מרגע משפחתי

השבוע הסתיים פרויקט יום המשפחה במרכז למשפחות מיוחדות של אגף הרווחה והשירותים החברתיים בבאר שבע

צילום: אדוה ברזילי, מסטודיו בוטיקה

‏המשפחות זכו לתיעוד של רגע משפחתי משמח, בזכות שיתוף הפעולה בין הבית למשפחות מיוחדות של אגף הרווחה בעיר באר שבע וחברת אדמה מכתשים.

המרכז למשפחות מיוחדות הוקם מתוך משאלה להקל על התמודדות המשפחות בעיר שלהן אדם עם מוגבלות, לתמוך ולהעצים אותן. לאחר מחשבה רבה, החליטה חברת אדמה מכתשים, המלווה את הבית למשפחות מיוחדות לאורך כל השנה, לתרום למשפחות הפעילות במקום המיוחד הזה, רגע של שלווה וטבע משפחתי שיתועד לעד. 

בני המשפחה הכינו עציצים משפחתיים בהובלה של אדוה ברזילי, צלמת מקצועית מסטודיו "בוטיקה" וכל משפחה נהנתה מסדרת צילומים למזכרת משפחתית מתוקה.

שמואלה קושניר, מנהלת הבית למשפחות מיוחדות: "המשפחות התרגשו מאוד וציינו כי היתה להם חווית הנאה כפולה, גם משימות אתגריות משפחתיות ומגבשות במהלך השבועיים האחרונים וגם יום צילומים של חוויה משפחתית קסומה וקבלת שי מזכרת. המשפחות הודו מקרב לב לחברת אדמה מכתשים על התרומה הנדיבה ועל כך שבמרכז למשפחות מתייחסים לכלל בני המשפחה המיוחדת עם ילדיהם המיוחדים".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load