• 26 פברואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

מכבי חנכה מתחם חיסונים בסינמה סיטי

המתחם כולל 25 עמדות חיסון ועד כה חוסנו כ-20,000 ממבוטחי מכבי מאוכלוסיות היעד

מתחם החיסונים בסינמה סיטי (צילום: דוברות מכבי)

מבצע החיסונים מתרחב: מכבי שירותי בריאות פתחה מתחם חיסונים חדש בסינמה סיטי בבאר שבע. המתחם החדש כולל 25 עמדות שעתידות לחסן אלפי אנשים ביום. עד כה חוסנו כ-20,000 מבוטחי מכבי בבאר שבע מבין אוכלוסיות היעד, במבצע שנערך בהובלת מזל חדד, מנהלת מרחב באר שבע העיר ועופרה יטוב מנהלת מרחב מר"ן.

כמו כן במכבי מעדכנים כי ילידי השנתונים 2003-2004 מוזמנים לקבוע תור לחיסון קורונה באפליקציה, באתר או במוקד מכבי *3555 וכרבע מהם כבר עשו זאת ועתידים להתחסן בימים הקרובים. מאחר ומדובר בקטינים, יש להגיע למתחם החיסונים בליווי הורה לקבלת החיסון, ולהציג תעודת זהות על פי חוק. באם לא מתאפשר ליווי הורה יש לשלוח עם המחוסן/ת אישור חתום על ידי אחד ההורים, בציון תעודת הזהות של ההורה החותם. בכדי לשמור על בריאות המטופלים ולמנוע התקהלות, ההגעה למתחמי החיסונים הינה רק על פי תור מוזמן מראש לחיסון.

קרן שכטר אזולאי, ראש מחוז הדרום במכבי שירותי בריאות: "מבצע החיסונים נמשך בקצב גבוה ועלינו לשמור עליו כך. מכבי במחוז הדרום פרוסה בעשרות נקודות ואתרים בכדי להנגיש את ביצוע החיסונים ככל הניתן לתושבים. אנחנו ממשיכים להרחיב את השירותים לקראת פתיחת החיסונים לכלל האוכלוסיה וקוראים לציבור לצאת ולהתחסן – כי רק יחד ננצח את המגיפה".


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load