• 18 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

14 שנות מאסר למורה לריקודים מב''ש: ביצע עבירות מין בילדות

14 שנות מאסר ופיצויים בגובה עשרות אלפי שקלים נגזרו על מורה לריקודים סלוניים מבאר שבע, שתקף מינית ארבעה מתלמידותיו הקטינות

צילום הדמיה: Image by Lisa Redfern from Pixabay

בית המשפט התיר לפרסם כי הנאשם, תושב באר שבע, בן 32,  מדריך לריקודים סלוניים לילדים ובני נוער, הורשע, לאחר שמיעת הראיות, בביצוע עבירות מין ב-4 מתלמידותיו, קטינות בנות 13 עד כמעט 16 לאחר שהוגש נגדו כתב אישום שכלל חמישה אישומים . הנאשם זוכה מהאישום החמישי לאחר שהמאשימה חזרה בה מאישום זה, משום שהמתלוננת לא העידה. כמו כן, הנאשם זוכה מחלק מהעבירות מושא האישום השני.

גזר הדין מתאר את המעשים המזוויעים שביצע הנאשם בקטינות, בעודו משמש מורה לריקודים סלוניים. הוא ניצל את מרותו כמורה והורה לקטינות לבצע מעשים, תוך גרימת טראומה פיזית ונפשית. הקטינות נזקקו, בשל כך, לטיפולים ולליווי נפשי.

שופטי בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזרו עתה את דינו ל-14 שנות מאסר,  18 חודשי מאסר על תנאי למשך 3 שנים מיום השחרור ממאסר אם יעבור עבירת מין מסוג פשע. 6 חודשי מאסר על תנאי למשך 3 שנים מיום שחרורו ממאסר אם יעבור עבירת מין מסוג עוון או עבירה אחרת בגינה הורשע. 

הנאשם יפצה את המתלוננות -120,000 שקלים לטובת אחת הקטינות, 50,000 שקלים לטובת קטינה אחרת ו-25,000 שקלים לטובת שתי קטינות נוספות. לנאשם יש זכות ערעור לבית המשפט העליון בתוך 45 ימים. 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכויות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com


​​​​​​​

תגובות

End of content

No more pages to load