• 15 אוגוסט 2022

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

אנשי הצוות ודייר הכפר השיקומי "עדי נגב נחלת ערן" מתחסנים לקורונה

דורון אלמוג, אלוף (במיל'), יו"ר ומייסד עמותת עדי נגב נחלת ערן, וחתן פרס ישראל: "שמחנו לקבל את מנות החיסונים לצוות ולדיירים ב"עדי נגב נחלת ערן", כחלק ממבצע החיסונים המתרחב ברחבי הארץ''

צילום: דנה כחלון יח''צ

מבצע "לתת כתף" מתרחב ברחבי הארץ והגיע היום גם לכפר השיקומי "עדי נגב נחלת ערן". ביום שישי התחסנו צוות המקום ו-160 דיירי הכפר אשר נותן מענה לצעירים ובוגרים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ובעיות רפואיות מורכבות. התרגשות נרשמה במקום עם תחילת החיסונים שמהווים עבור צוות ההנהלה ועובדי המקום אבן דרך בהתמודדות עם מגפת הקורונה שהכתיבה במידה רבה את פעילות הכפר בשנה האחרונה.

דורון אלמוג, אלוף (במיל'), יו"ר ומייסד עמותת עדי נגב נחלת ערן, וחתן פרס ישראל: "שמחנו לקבל את מנות החיסונים לצוות ולדיירים ב"עדי נגב נחלת ערן", כחלק ממבצע החיסונים המתרחב ברחבי הארץ. לצד השירותים המגוונים שאנו מעניקים באזור, נמשיך להפעיל ככל שיידרש את תכנית השיקום למחלימי קורונה, המהווה נדבך נוסף של מרכז השיקום המוביל והמתקדם בישראל בתחומי הטיפול המחקר והחדשנות. 

אוכלוסיית הכפר השיקומי נמצאת בקבוצת סיכון, והחיסון ישמור על חייהם וחיי הסובבים אותם, ובכך ימנע בידוד של הצוותים הרפואיים.

כולי תקווה שמבצע "לתת כתף" יעזור למגר את מגפת הקורונה ברחבי ישראל ונוכל לחזור לשגרה של עשייה ברוכה, חיבוק חברתי ולהמשיך לחזק את החוליות החלשות בחברתנו". 


על פי ''שימוש הוגן'' המעוגן בסעיף 19 לחוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007. מערכת ''ברנז'ה NEWS'' מכבדת זכויות יוצרים ועושה כל מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המועברים אלינו, לעיתים תוך כדי התרחשות חדשותית. אם זיהיתים בכתבות או הידיעות צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות למערכת ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: gvanim.bs@gmail.com
​​​​​​​תגובות

End of content

No more pages to load