• 26 ינואר 2021

האפליקציה של ב’’ש

להורדת האפליקציה:

רכב הדרדר לתהום, נהגו נהרג

צוותי מד''א, משטרה וזק''א הגיעו לזירת התאונה, סמוך לאתר מצדה. ההרוג, גבר כבן 50, איבד ככל הנראה את השליטה על רכבו ונפל מצוק

זירת התאונה (צילום: דוברות זק''א)

הרוג כבן 50 בתאונה קטלנית בנגב: סמוך לשעה 16:00 התקבל דיווח במוקד זק״א על תאונה קטלנית בכביש 3199 סמוך למצדה, אדם נהרג בתאונה.

סער שחורי מתנדב זק״א ערד שטיפל בזירה: ''כשהגעתי למקום ראיתי רכב פרטי מרוסק לגמרי לאחר שהנהג ככה״נ איבד שליטה ונפל מצוק בגובה של כ- 50 מטר. הנהג נלכד בתוך הרכב כשהוא סובל מפגיעה אנושה, בסיוע יחידת חילוץ וכיבוי חילצנו את הנהג, פרמדיק מד״א אישר את מותו במקום. צוות ערד טיפלו בכבוד המת באיסוף הממצאים בזירה הקשה''.

זירת התאונה (צילום: דוברות מד''א)


פראמדיק מד"א בוריס מנטו סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הרכב שהדרדר עשרות מטרים בתהום כשאין גישה אליו מחלקו העליון של הכביש. הגענו עם הניידת טיפול נמרץ למרגלות הכביש ומשם המשכנו רגלית עם ציוד רפואי עד שהגענו לרכב. הפצוע היה לכוד כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוי את מותו."

צילום: איחוד הצלה​​​​​​​

אבי אלחייאני ראש סניף איחוד הצלה בערד וסגנו מיכה בן גיגי סיפרו: "מדובר ברכב שנפל מגובה לתוך תהום והתהפך. הגענו למקום עם צוותי יחידת חילוץ ערד וצוותי כיבוי. למרבה הצער נקבע מותו של נהג הרכב בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

תגובות

End of content

No more pages to load